Yüzüncüyıl Demirdöküm Servisi

 

22Yüzüncüyıl Demirdöküm Servisi arızalarınız için yılın 365 günü servis hizmetlerine devam ediyor.

Demirdöküm markalı ürünlerinizin montajını ve bakım + tamirat işlerini itina ile yapıyor, sizlere kaliteli kullanım olanağı sunuyoruz.

Elektronik eşyalar kolay kolay bozulmazlar. Genellikle bizim ihmallerimizden veya yanlış kullanımlarımızdan arıza oluşur. Örneğin kombimizi her sene Yüzüncüyıl Demirdöküm Servisi personellerine temizletmeliyiz , genel kontrollerini ve ayarlarını yaptırmalıyız.

Küçük bir müdahale ile yapılacak gaz ayarı cihazın düzgün ve ekonomik yanmasını , bizim de tasarruf etmemizi sağlar. Veya bakım esnasında göze çarpan küçük bir arıza, ileride büyüyüp bizi yüksek tutarlardaki bir masrafa sokmadan önlenebilir.

Aynı şekilde klimalarımızı da yaz aylarına girmeden önce mutlaka Yüzüncüyıl Demirdöküm Servisi çalışanlarına temizletmeli, gazını kontrol ettirmeli ve genel olarak gözden geçirtmeliyiz.

Bu işlemler basit , ucuz ve aynı zamanda hayati önem taşıyan müdahalelerdir. Teknik personelimiz rahat bir yaz veya kış geçirmeniz için sizlere hizmet etmeyi bekliyor. Lütfen merkezimizi arayarak randevu kaydı oluşturunuz. Yüzüncüyıl Demirdöküm Servisi sizlere hizmet etmekten mutluluk duyar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir