Yıldızevler Demirdöküm Servisi

 

44Yıldızevler Demirdöküm Servisi sadece Çankaya Yıldız mahallesine değil çevre semt ve ilçelere de servis veren bir işletmedir.

Gerek atölyemizde gerek araçlarımızda bulundurduğumuz test cihazlarımız ile en doğru arıza testini yapıp en kestirme yoldan ve ekonomik olarak problemlerinizi gidermekteyiz.

Her türlü sertifikaya ve yeterlilik belgesine sahip olan Yıldızevler demirdöküm Servisi çalışanı elemanlarımız konusunda en iyi olan ustalar arasından seçilmiştir.

Kombi klima şofben gibi evlerimizin demirbaşı ve değişmez parçası olan cihazlarınıza  mükemmel servis hizmeti sunarak ilk günkü performanslarına kavuşturuyoruz.

İlk satın alımlarda cihazınızın kurulumu ve garantisinin başlangıcı için mutlaka yetkili servisle temas kurmalısınız. Gelecek olan elemanlar kontrol yaptıktan sonra onay vererek garantinizi başlatacaktır.

Bu sayede belirli bir süre içinde yaşanacak arızalarınız için tamir ve servis ücreti ödemezsiniz. Yıldızevler demirdöküm Servisi adı altında çalışan servis merkezimiz çağrılarınız için yılın 365 günü servis kayıt işlemlerinizi yürütmektedir.Lütfen arayınız..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir