Yaşamkent Demirdöküm Servisi

 

22Yaşamkent Demirdöküm Servisi tavsiyelerine devam ediyor.Kombi kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar vardır.

Bunlardan birisi de cihazların ortalama 5 yılda bir atölye bakımına alınmasıdır. Yaz kış sürekli çalışan kombilerimizin belirli dönemlerde revizyona ihtiyacı vardır.

Yıllık bakımlar kışa girmeden önce yapılan küçük işlemlerdir. Esas önemli olan belirli zaman dilimleri içinde cihazların Yaşamkent Demirdöküm Servisi tarafından komple temizlenmesi ve kontrollerinin yapılmasıdır.

Bu işleme kombiyi baştan aşağı yenileme diyebiliriz. Kombiler her gün kullandığımız , evlerimizin ve iş yerlerimizin vazgeçilmez demirbaşlarıdır. Gaz ve su ile calışan bu cihazlarda zamanla parçalarda deformasyon, kireçlenme gibi sorunlar oluşabilir.

Yaşamkent Demirdöküm Servisi tarafından atölyede ürün en küçük parçasına kadar sökülerek su ile çalışan parçalar kireç çözücüye yatırılır. Ana eşanjörünüzün kireçten arındırılması ile daha kaliteli sıcak suyu daha az doğalgaz kullanarak alırsınız ve cihazınız oldukca ekonomik çalışır.

Pompanız, üç yollu vananız sensörleriniz gaz valfiniz ve diğer işlev gören parçalar tadilat gördükten sonra cihaz tekrar toplanır ve teste sokulur. Buradan başarı ile geçen kombiniz Yaşamkent Demirdöküm Servisi ustaları tarafından tekrar sökülen yerde montaj yapılarak çalıştırılır ve teslim edilir. Kullanım ömrü açısından ve ekonomik çalışma durumu için mutlaka bu işlemi yaptırınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir