Ümitköy Demirdöküm Servisi

 

22Ümitköy Demirdöküm Servisi bölgenin en aktif ve en sevilen servis işletmelerinin  başında gelir. Kombileri bacalı, hermetik ve yoğuşmalı olarak üçe ayırabiliriz.

İlk çıkanlar bacalı kombilerdi.Teknolojinin gelişmesi ile hermetik kombiler üretilmeye başlandı. Günümüzde ise yoğuşmalı kombiler daha yoğun olarak kullanılmaktadır.

Her türlü emniyet tedbiri alınması ile güvenli kullanım sağlanan bu cihazların zaman zaman sorun açtıkları görülmektedir. Arıza yapması çok can sıkıcı bir durumdur,hele ki soğuk günlerde bu tip durumların yaşanması çok can sıkıcı olabilmektedir.

Ama üzülmeyin, Ümitköy Demirdöküm Servisi hafta içi ve hafta sonu mesai saatleri dahilinde kesintisiz servis hizmetlerini sürdürmektedir. Saaat 19.00 dan sonra da nöbetci ekipleri vasıtası ile arızalarınıza müdahale etmektedir.

Pazar günleri dahi ulaşabileceğiniz Ümitköy Demirdöküm Servisi nöbetci ekiplerimiz her şartta cihazınızın çalışır durumda olması için gayretlerini göstermektedir. Arızalan , çalışmayan , su kaçıran veya gürültülü ateşleme yapan kombilerinizin her türlü onarımı için bizden destek alabilirsiniz.

Yeterlilik belgesi olmayan , sertifikasız ve acemikişilere cihazınızı teslim ederek kendi sağlığınızı riske atmayınız. Lütfen servisimizi arayarak kaliteli hizmetlerimizi deneyimlemek için Ümitköy Demirdöküm Servisi isimli işletmemizden randevu alınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir