Ulus Demirdöküm Servisi

33

Ulus Demirdökm Servisi kaliteli işlerine yılın 365 günü aralıksız olarak devam etmektedir.

Demirdöküm ürünlerinin kalitesinden her zaman emin olan müşterilerimizin yaşadığı sorunlarda garantili servis hizmetlerimizle hiçbir zaman müşterilerimizi mağdur etmemekteyiz. Müşterilerimizin bize ulaşması onların sorunlarını çözmemiz için yeterlidir.

Ulus demirdöküm servisi olarak hizmet kalitesinde her zaman müşteri memnuniyetine son derece önem veren profesyonel ekip arkadaşları ile çalışmaktayız. Demirdökümün dünya standartlarında olan ürünleri konusunda her zaman en iyi kalitede servis hizmeti vermeye özen göstermektedir.

Son teknoloji ekipmanlarla çalışan çalışma arkadaşlarımız son derece güler yüzlü ve işini en iyi şekilde yapan insanlardan oluşmaktadır. Sizlerde ürünlerimizde yaşadığınız donanımsal sıkıntılar konusunda arkadaşlarımıza ulaşarak destek alabilirsiniz. Ulus demirdöküm servisi olarak servis hizmetinde son derece hızlı çalışan ekiplere sahibiyiz.

Ürünlerimizle ilgili olarak yaşadığınız sıkıntı karşısında yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizi arayarak arıza kaydı bırakmaktır. Müşteri hizmetlerimiz sizin sorunlarınızı kaydettikleri arıza kaydı bilgisini teknik servis elemanlarımıza bildirerek onların sizinle bağlantı kurmasını sağlayacaklardır.

Gün içerisinde sizi arayarak müsait olup olmadığınızı soran servislerimiz uygunsanız evinize kadar ücretsiz servis araçlarımızla gelerek sorunu yerinde çözeceklerdir.Ulus Demirdöküm Servisi tüm bilgi birikimini siz değerli müşterilerinin huzuru güvenliği ve konforlu yaşaması için kullanmaktadır.

Evlerinizde ve iş yerlerinizde keyifle kullanmakta olduğunuz kombi , klima şofben hidrofor ve brulör gibi cihazlarınızın tamir ve bakımını uzun yıllardır yapmakta olan firmamız bu konuda oldukca fazla yol kat ederek konusunda uzmanlaşmış ve eşsiz bir deneyim kazanmıştır.

Rakiplerimizle aramızda olan en büyük fark da budur. Ulus Demirdöküm Servisi olarak işimizdeki titizlik de bizi öne çıkaran özelliklerimizden bir diğeridir.Her biri alanında en tecrübeli olan ustaların arasından seçilmiş olan personellerimiz sorununuz her ne olursa olsun sürekli desteğini sizlerden esirgemeyerek şartlar ne olursa olsun sizlere kesintisiz destek sunmaktadır.

Ulus Demirdöküm Servisi bünyesindeki yedek parça depomuzla da ihtiyacınız olan her türlü malzemeye kolayca ulaşabilir ve arızalarınızı gidermek için bizden bu yolla da destek alabilirsiniz..Her işimiz ve kullandığımız sarf malzememiz 1 yıl garantimiz altındadır.Bu yüzden yapılan işten endişe duymayarak içinizin rahat olmasını sağlayınız.

Saat mefhumu olmaksızın günün her saati bizlere ulaşabilir ve kayıt açtırabilirsiniz.Ulus Demirdöküm Servisi her daim sizlere yardımcı olabilmek için hazır beklemektedir…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir