Ufuktepe Demirdöküm Servisi

 

33Ufuktepe Demirdöküm Servisi 365 gün ve 7/24 yanınızdadır. Arızalarınıza en doğru müdahaleleri yaparak sorununuzu kolayca ve ekonomik şekilde çözen servisimiz disiplinli çalışmayı prensip edinerek en kaliteli servis hizmetini almanızı sağlamaktadır.

Kullanmakta olduğumuz elektronik cihazların ekonomik ömürleri vardır.Fakat bu ömürleri daha da uzatmak sizin elinizdedir. Öncelikle cihazlarımızın doğru ve verimli kullanılmasını Ufuktepe Demirdöküm Servisi tarafından öğrenmemiz şarttır.

İlk çalıştırma yapılmadan önce mutlaka kullanım kitapcığını okumamız ve burada yazan şartlara riayet etmemiz gerekmektedir. Yetkili servis elemanlarını çağırarak kontrol sağlayıp, ilk çalıştırmayı yaptırarak garanti başlatmamız büyük önem taşır.

Unutmayınız ki garantisi imzalanan cihazların , garanti süreleri içinde bozulmaları durumunda  hiç bir ücret talep etmeden onarımı gerçekleştirilir. Hatta arızanın birkaç kez tekrarlaması halinde ürün yenisi ile de değiştirilebilir. Bu sebepten dolayı mutlaka yukarıda saydığımız şartları yerine getirerek kullanım sağlayınız. Güleryüzlü ve ekonomik hizmetin tek adresi Ufuktepe Demirdöküm Servisi size bir telefon kadar yakındır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir