Abidinpaşa Demirdöküm Servisi

33Abidinpaşa Demirdöküm Servisi olarak belirtelim; kombi kullanımında bilinçli olmak size bir çok yarar sağlar.

Öncelikle cihazın kullanım kılavuzunu okuyarak işe başlayabilirsiniz .Burada yazan maddeleri dikkatlice okuyarak ve göz ardı etmeyerek hem kullanım rahatlığı hem de ekonomi elde ederek tasarruf sağlarsınız.

Mesela kış aylarında evden çıkarken kombinin tamamen kapatılmaması gerekir. Abidinpaşa Demirdöküm Servisi olarak belirtelim; en kısık ayarda bırakacağınız cihaz akşam eve geldiğinizde ortamın ılık olmasını sağlayarak üşümenizi engeller.

Hem de soğuk bir ortamın ısıtılması için kombinizin maksimimda çalışarak daha fazla gaz tüketmesi engellenmiş olur. Cihazı kapatıp gitmek düşünülenin aksine , tasarruf sağlamadığı gibi daha fazla masraf etmenize yol açar.

İki gün üç gün veya daha fazla bir süre kullanılmayacaksa kapatılması doğru olacaktır. Bir de uzun süreli evden ayrılma durumu olacaksa mutlaka cihazın içindeki suyu boşaltınız. Abidinpaşa Demirdöküm Servisi bölgenin teknik konular için danışılması gereken en kaliteli servis işletmesidir.Hava sıcaklığı eksilere düştüğü zaman tesisatınızın içindeki su donarak cihazı kullanılamaz duruma getirebilir.

Bu sebepten dolayı genellikle tesisatcılar tarafından banyoya konulan tahliye musluğunu açarak sistemdeki suyu boşaltınız.Tekrar kullanıma başlamadan önce de basınç 1.5  olana kadar suyu doldurursanız cihazınız çalışmaya başlayacaktır.

Abidinpaşa Demirdöküm Servisi her türlü kombi klima şofben ve kazan sistemi arızalarınızda yanınızdadır. Lütfen randevu alarak hizmetlerimizden faydalanınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir