Tuzluçayır Demirdöküm Servisi

 

33Tuzluçayır Demirdöküm Servisi sizlere her zaman en kaliteli servis hizmetini sunma gayreti içindedir.

Klima ve kombi bakım işlemleriniz başta olmak üzere sofben ve diğer ürünleriniz için de tamir hizmetleri sunarak sizleri memnun etme gayreti içerisindeyiz.

Kombi bakımı ve klima bakımı hayati önem taşır. Bu sebeple belirli dönemlerde bu cihazların mutlaka Tuzluçayır demirdöküm servisi tarafından bakıdan geçmesi gerekir.

Bu sayede sorun yaşamanızın önüne geçilir ve cihazınızdan yüksek performans alınır. Şofbenleriniz de yaz ayı veya kış ayı gözetilmeksizin yılda en az bir kere gözden geçirilerek temizlenmesi gerekir.

Sıcak su ihtiyacımızı en kolay yoldan karsılayan bu cihazlar ekonomik kullanımları ile de ön plana çıkmakta ve tüketicilerden yoğun talep görmektedir. Kombi cihazlarına nazaran emniyet sistemi açısından biraz daha alt seviyelerde kaldığı için ihmal edilmeleri ciddi problemler oluşturabilmektedir.

Uzman teknisyenlerimizin küçük maliyetlerle yapacağı bakımların neticesinde güvenle kullanım olanağına kavuşabilirsiniz. Tuzluçayır Demirdöküm servisi olarak 365 gün hizmetinizdeyiz.Lütfen arayıp randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir