Türközü Demirdöküm Servisi

 

44Türközü Demirdöküm Servisi tamirat , bakım, onarım  ve ayrıca montaj ve demontaj işlemleriniz için çağrılarınızı beklemektedir.

Sektördeki köklü geçmişini işine yansıtarak her türlü arızanızda en kaliteli ve en doğru işlemleri yaparak yüzünüzü ve cebinizi güldüren işletmemiz seçkin personellerden kuruludur.

Gerek atölye gerekse saha ekiplerimiz her türlü eğitimden geçmiş , bütün sınavlarda başarı göstermiş, eğitimli ve sertifikalı kişilerden oluşmaktadır.

Türközü Demirdöküm Servisi olarak yılda en az bir kere de eğitim işlemine tabi tutularak eksiklerini gidermeye çalıştığımız personellerimiz sizlerin mutluluğunu sağlamak edinmek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Çağrı merkezimize bırakacağınız kayıt neticesinde adresinize bir an önce yönlendirerek tamiratınıza başlayacak olan Türközü Demirdöküm Servisi çalışanı mobil ekiplerimiz genelde ilk müdahalede işlerini bitirerek ürününüzü kullanmaya devam etmenizi sağlamaktadır.

Bazı durumlarda arıza yapılan ürünü atölyeye almamız gerekebilir, bu durumda mümkün olan en kısa zaman diliminde onarım gerçekleştirilerek işleminiz bitirilir. Yıda 365 gün kesintisiz olarak çalışmalarını sürdürerek büyük bir başarıya ulaşan Türközü Demirdöküm Servisi firmamız telefonlarınızı beklemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir