Tandoğan Demirdöküm Servisi

 

22Tandoğan Demirdöküm Servisi yaklaşık 20 yıllık başarılı bir geçmişe sahiptir.İmza atığımız işlerin yüksek kalitede olması sebebi ile semt sakinlerinin takdirini kazanarak her zaman olumlu yorumlarını almaktayız.

Takım çalışmasını ön planda tutan işletmemiz , tamiratlarında hep en iyi sonucu alma gayretinde olmuştur.

Tandoğan Demirdöküm Servisi olarak seçkin personellerimiz ve prensipli çalışmalarımızın ödülünü sizlerin gösterdiği ilgi ile almaktayız.

Demirdöküm arması taşıyan tüm cihazlarınıza bakım ve tamir işlerini en uygun fiyatlarla sunmaya çalışarak bütcenizi de düşünmekteyiz. Satın alına cihazlarınızın mutlaka yetkili servisler tarafından kurulup garantisinin başlatılması gerektiğini unutmayınız.

Bu sayede garanti süreleri içinde bozulan veya sorun yaşatan cihazlarınızı ücretsiz tamir ettirebilir ve hatta gerekli durumlarda değişim talebinde bile bulunabilirsiniz. Tandoğan Demirdöküm Servisi çağrı merkezlerimiz sizlerden gelecek sorunları cevaplamak ve adres kaydınız oluşturmak için sürekli görev yapmaktadır.Telefon yolu ile bize ulaşabileceğiniz gibi mesaj atarak da randevu alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir