Söğütözü Demirdöküm Servisi

 

22Söğütözü Demirdöküm Servisi eşsiz yedek parça stoğu ile arızalarınız gidermek için sizleri hiç bekletmeden ve en kaliteli şekilde onarımlarınızı erkenden bitirmektedir.

Sektörün öncu kuruluşlarından olan servisimiz sizlere yüksek kalitede servis hizmetleri vererek yüzünüzü güldürmekte ve işlerinizi en iyi şekilde sonuçlandırmaktadır.

Kombi ve klima bakım onarımında uzman kadrosu ile yılın hemen hemen her günü servis hizmetlerini kesintisiz olarak devam ettiren işletmemiz, yapılan işlemlere de bir yıl garanti vermektedir.

Şofben tamiri ve bakımı için de özel eğitimli eleman çalıştıran Söğütözü Demirdöküm Servisi isimli servisimiz TSE standartlarına uygun tamirat yapmaktadır.

Çağrı merkezlerimiz hafta içi ve pazar günleri de dahil olmak üzere sabah erken saatlerden akşam geç vakitlere kadar çağrı kayıtlarınızı alabilmekte ve hiç beklemeden ve sizi bekletmeden ekip yönlendirmektedir.

Söğütözü Demirdöküm Servisi bünyesinde çalışan güleryüzlü çalışma arkadaşlarımız tüm sorularınızı sabırla dinleyecek ve merak ettiğiniz her şeyin cevabını vereceklerdir.Hizmetlerimizden siz de faydalanmak istediğinizde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir