Sincan Demirdöküm Servisi

Sincan  Demirdöküm servisi olarak güleryüzlü personelimiz ve titiz çalışma ekibimiz ile günün her saati arıza kaydı alarak tamir hizmeti vermekteyiz. 

33

Kombi ve klima  markalarının amiral gemisidir Demirdöküm. Sağlamlığı , dayanıklılığı ve ekonomik olmasının yanı sıra ucuz yedek parçası ile de dikkat çekip kombi kullanıcılarının yoğun talebi nedeni ile en çok tercih edilen marka olmasını sağlamıştır.

Sincan Demirdöküm Servisi isimli firmamız da bu markanın satış sonrası servis hizmetlerini vermektedir.Bol yedek parça stoğumuz ile 24 saat sizlere en hızlı servis hizmeti sunma garantisi veriyor ve gereksiz zaman kaybı yaşayarak mağdur olmanızın önüne geçiyoruz.

Sadece kombi sorunlarınız için değil , şofben , klima , hidrofor  ve brulör gibi Demirdöküm markası taşıyan ürünlerinizin garantili tamir işlerini bize yaptırabilirsiniz.

Sincan Demirdöküm Servisi eksiksiz yedek parça stoğu ile ihtiyacınız olan her türlü malzemeyi kolayca temin etmenizi sağlamaktadır.

Satın aldığınız Demirdöküm markalı ürününüzü kullanmadan önce mutlaka yetkili servisten ekip çağırarak garanti başlangıcı yapılmasını sağlayınız. Böylelikle garanti süreleri içinde oluşabilecek tüm arızalarınızı hiç bir ücret ödemeden ve hatta servis ücreti bile vermeden onartabilirsiniz.

Sincan Demirdöküm Servisi olarak belirtmek isteriz ki kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyup talimatları eksiksiz yerine getirerek uzun ve sorunsuz kullanım elde edersiniz , çalışma esnasında da ekonomi sağlarsınız.

Sincan Demirdöküm Servisi merak ettiğiniz tüm sorularınız için de telefon desteği vermektedir.Ankara nın neresinde olursanız olun size bir telefon mesafesindeyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir