Sıhhiye Demirdöküm Servisi

 

22Sıhhiye Demirdöküm Servisi prensipli ve hızlı çalışarak kombi klima şofben gibi cihazlarınızın bakım ve onarımını en ekonomik ve kalıcı sonuçlarla yapmaktadır.

Bir kombinin ömrü ortalama olarak 20 senedir. Bu süreç biraz da bize bağlıdır. İyi bakılan, periyodik bakımları ihmal edilmeyen ve her sene gözden geçirilen cihaz uzun yıllar hizmet edecektir.

Günümüz şartlarında cihaz değişimi maddi ve manevi olarak külfetlidir. Özellikle bacalı cihazlardan hermatiğe geçiş dönemi sıkıntılı ve sancılı olur.

Sıhhiye Demirdöküm Servisi olarak kombilerimizde gördüğümüz problemleri hiç beklemeden servis çağırıp elden geçirttirerek de cihaz ömürlerine katkı sağlamış oluruz.

Unutmayın, önce küçük küçük kendini belli eden arızalar ilerleyen zaman içinde büyüyerek sizi üzecek ve maddi kayıp yaşamanıza sebep olacaktır. Klima ve şofben gibi cihazlarınızın da Sıhhiye Demirdöküm Servisi tarafından belirli aralıklarla gözden geçirilmesi gerektiği de aklınızda bulunsun.

Servisimiz sizlere zamansorunu olmadan hizmet edebilmektedir. Lütfen randevu alarak sizlere destek olabilmemizi sağlayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir