Seyranbağları Demirdöküm Servisi

 

44Seyranbağları Demirdöküm Servisi bu güne kadar sürdürdüğü yüksek başarısını işlerindeki titizlik, düzen ve tertip sayesinde yakalamıştır.

Bakım, onarım montaj ve demontaj işlerinizde tercih edeceğiniz servisimiz sizlere en uygun ve en kaliteli hizmeti sunacağını taahhüt eder.

İyi servis her zaman kendisini yaptığı işlerden belli eder. Onarımların sağlıklı sonuçlar vermesi için Seyranbağları Demirdöküm Servisi çalışmalarında olduğu gibi titiz ve profesyonel çalışma yapmak şarttır.

Firmamız da bu konuda kendisine güvenen ve işini şansa bırakmayan işlemler gerçekleştirmektedir..Seyranbağları bölgesinin en sevilen ve en çok tercih edilen servisi olma ünvanını kolay kazanmadık.

Kurulduğumuz günden bu zamana kadar yürüttüğümüz özverili çalışmaların meyvesidir bu kazanımlar.

Kombi klima şofben gibi cihazlarınızın her türlü sorununu çözmek için sizi sabırla dinleyecek olan teknisyenlerimiz gerekli bilgileri ve şikayetleri aldıktan sonra onarım safhasına geçecektir.

Seyranbağları Demirdöküm Servisi tarafından hiçbir tamirat sizin onayınız alınmadan başlatılmaz.Masraf tarafınıza bildirilip siz gerekli izni verdiğiniz taktirde işlem başlatılır.

1 yıl garantili ve kusursuz hizmetlerimizden sizler de faydalanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir