Şentepe Demirdöküm Servisi

 

33Şentepe Demirdöküm Servisi işindeki yetenek ve becerileri ile her zaman ön sıralarda olmayı başarmış, seçkin kadrolardan oluşan, prensipli ve temiz çalışmayı amaç edinmiş bir işletmedir.

Demirdöküm markalı cihazlarınızın tamiri için oluşturduğumuz ekiplerimiz sektörün en yetenekli ve eğitimli ustaları arasından seçilmektedir.

Bu sayede hiç bir endişe ve tereddüt taşımadan arızalarınızı sonlandırmaktayız.

Biz, Şentepe Demirdöküm Servisi olarak işimizdeki başarıların ardında iyi bir kadro ve takım çalışması yatmaktadır. Şentepe bölgesinin en çok aranan ve tercih edilen servisi ünvanını da bu sayede kazandığımızı belirtmek isteriz.

Kombi şofben klima gibi ürünlerinizi en servi ve sorunsuz onarttıracağınız yer şentepe demirdöküm servisidir. Eksik malzeme olmadan servise çıkan ekiplerimiz aderesinize git gel işlemi yapmadan anında tamir işleminizi bitirmektedir.

Malzeme kullanımı ve tamirat işlemi yaptırdığınız taktirde servis ücreti almamaktayız. Ve işlem bitimizde servis makbuzunu elinize ulaştırarak işimizi ve kullanılan yedek parçaları garanti altına almaktayız. Ayrıcalıklı işlemlerimizden sizler de yararlanmak isterseniz servisimizi arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir