Pursaklar Demirdöküm Servisi

 

33Pursaklar Demirdöküm Servisi klima kombi şofben ve kazan arızalarınızda kesintisiz hizmet sunmaktadır.

Arızalı ürününüz ne olursa olsun acil müdahale ekiplerimizle sorununuza anında müdahale etmektedir. Mesai saatleri dışında da onarımlarınız için destek ekiplerimiz bulunmaktadır.

Randevu kaydı oluşturmadan önce telefon ile sorununuzu gidermeye çalışacak olan ekiplerimiz eğer bunda başarılı olamazlarsa adresinize intikal ederler. Genellikle yedek parça sıkıntısı yaşamayız,araçlarımız donanımlıdır.

Bu yüzden Pursaklar Demirdöküm Servisi olarak tamir işlemlerinizi elimizden geldiğince evinizde veya iş yerlerinizde bitiririz..Küçük bir ihtimal de olsa cihazlarınız atölye bakımlarına alınabilir.Bu durumda da elimizden gelen tüm gayreti göstererek hemen aksaklığı giderip teslimatını yaparız.

Kombi bakımı ve klima bakımlarında uzman olan teknisyenlerimiz, bakım esnasında cihazlarınızı tepeden tırnağa kontrol ederek ileride oluşması muhtemel arızaları tespit ederek maduriyetinizi giderirler.

Haftanın 7, yılın 365 günü sürekli servis hizmeti sağlayan Pursaklar Demirdöküm Servisi isimli işletmemiz işletmemiz tamirat konusunda çok titiz davranarak ileride sürprizlerle karşılaşmanızın önüne geçer…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir