Öveçler Demirdöküm Servisi

 

44Öveçler Demirdöküm Servisi sizden almış olduğu güç ve destek ile kusursuz hizmetlerine yıllardır devam etmektedir. Bölgenin en çok aranan servisi olma ünvanını kolay kazanmadık.

Teknik donanıma sahip araçlarımız ve uzman personellerimizle hangi gün ve hangi saatte ararsanız arayın hep yanınızda olduk. Öveçler Demirdöküm Servisi prensiplerinin vazgeçilmezi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız  için elimizden gelen her imkanı kullandık.

Hafta içi olsun veya hafta sonu olsun bir telefonunuzla yanınızda olup sorunlarınızı gidermeyi başardık.

İşte bu sayede bu günlere gelerek sizlerin beğenisini kazandık. Kombi klima, şofben gibi Demirdöküm markalı cihazlarınızın bakım, onarım ve montaj işlerini yapan Öveçler Demirdöküm Servisi isimli servisimiz kurumsal hizmet anlayışı ile çalışmakta ve sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşmaktadır.

Tüm personellerimiz gerekli eğitimden ve sınavdan geçerek üstün başarı sağlayan kişilerden oluşmaktadır. Alacağınız sevis hizmetleri sonunda yapılan işleme dair garanti belgesi tarafınıza ulaştırılır ve bu sayede aynı parçanın arızalanması durumunda ilk 1 yıl hiçbir ücret ödemeden işleminizi Öveçler Demirdöküm Servisi olarak bize yaptırabilirsiniz. Sizlere yardımcı olabilmek için aramanızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir