Konutkent Demirdöküm Servisi

 

22Konutkent Demirdöküm Servisi olarak rahatlıkla belirtmek isteriz ki; Demirdöküm markası ısıtma ve soğutma sistemleri üretimi yapan firmalar arasında en çok tercih edilenler sıralamasında en başlardadır.

Bu başarının arkasında mükemmel çalışan AR- GE ekibi vardır. Tüm ürünler uzun zaman süreçleri içinde defalarca denenerek ve testten geçerek kullanıma sunulmaktadır.

Bu sayede de çok kaliteli ve dayanıklı ürünler ortaya çıkmaktadır. Başta kombi olmak üzere klima, sofben, hidrofor, brulör ve kazan sistemlerinin servis hizmetlerini yerine getirerek Konutkent bölgesinin en çok tercih edilen servisi olmayı Konutkent Demirdöküm Servisi olarak başardık. Ve hedeflerimizi tutturarak sektörde kendimize üst sıralarda yer bulmayı amaçlayan anlayışımızla her zaman adımızdan söz ettirmeyi başardık..

Bu başarımızın arkasında tabi ki siz değerli müşterilerimizin desteği olduğunu görmekle beraber işimizdeki profesyonellik ve titizlik bizi bu noktalara getirdi.En kaliteli ve bilgili teknisyenlerden kurulu olan işletmemiz mükemmetci servis anlayışı ile işlerinde yüksek başarı seviyesini yakalamıştır.

Zaman sorunu olmadan dilediğiniz an arayıp servis kaydı oluşturacağınız gibi mesai saatleri dışında veya pazar günleri de hizmetlerimizden kesintisiz yararlanabilirsiniz. Lütfen bizimle en kısa sürede iletişime geçiniz. Konutkent Demirdöküm Servisi sizlere telefonunuz kadar yakındır. Günün her saati arayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir