Kızılay Demirdöküm Servisi

 

44

Kızılay Demirdöküm Servisi Arıza Açan klima kombi şofben ve diğer ürünlerinize garantili hizmetler sunar.

Türkiye de beyaz eşyadan klimaya, kombiden su ısıtıcılarına kadar adından söz ettiren demirdöküm alanında öncü olmayı başarabilmiştir.

Türkiye’nin hemen her yerinde sağladığı teknik servis ekibi ile de demirdöküm kullanıcılarına son derece kaliteli hizmeti ayağına göstermektedir.

Teknik servislerden Ankara’da yer alan Kızılay Demirdöküm Servisi de bu ilçede yıllardır hizmet verip demirdöküm ürünlerinin bakım ve onarımını 1 yıl garanti kapsamı içinde gerçekleştirmektedir.

Sizin bir telefonunuzla evinize kadar gelip seyyar atölye konumunda olan Kızılay demirdöküm servisi, Kızılay’da arızalı ürünlere yedek parça takar arızayı giderir orda o işlemi gerçekleştirir.

Kızılay’da hemen hemen arızların çoğu bu seyyar atölye şeklindeki servislerden halledilirken, %3’lük bir kısım gibi düşük oranda yaşanan büyük çaptaki arızalar da Kızılay’da yer alan demirdöküm servisine götürülerek en kısa zamanda tamiri gerçekleştirilip evinize tekrar konulmaktadır.

Ankara’da demirdöküm servisleri dendiğinde akla ilk gelen Kızılay Demirdöküm Servisi klimasından özellikle yoğuşmalı ve konveksiyonel kombisine kadar demirdöküme ait ne varsa sizlere hizmet verme gururunu yaşamaktadır. Gerçekleştirilen işlemleri ise isterseniz kapınızda nakit olarak karşılayabilir isterseniz de kartınızla ödeme sağlayabilirsiniz.

Kombiler evimizin ısınması sağladığı gibi sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlardır. Uzun yıllar kullanımı sonucunda bakımı da yapılmamış ise arıza vermeleri olağan bir durumudur. Kombinizin arıza yapması durumunda teknik servise ihtiyaç duyulmaktadır. Ankara Kızılay bölgesinde hizmet veren Kızılay Demirdöküm servisi arıza kaydınıza kısa süre de cevap vererek adresinize ulaşmaktadır.

Kızılay Demirdöküm Servisi kombinizdeki arıza tespit edilip müşteri onayından sonra arıza giderilmektedir. Kombinizde değişen yapılan işçilik ve yedek parçalar 1 yıl garantilidir. Kombi montajının doğru yapılmış olması çok önemlidir.

Yanlış su bağlantıları kombinizin çalışmasını engelleyecektir. Kombinizi yılda iki kez bakım yaptırarak verimli çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlayabilirsiniz.

Kızılay Demirdöküm Klima Servisi

Yaz ve kış kullandığımız klimaların arızası sıkıntı yaşamamıza sebebiyet verebilmektedir. Özellikle çok sıcak havalarda serin bir ortam sağlayan klimalarımızın yılda iki kez bakımını yaptırmalıyız. Bakımı yapılan klimalar daha verimli çalışacak, elektrik tasarrufu sağlayacaktır.

Klimanızın bakım, montaj ve arıza işlemleri için Kızılay demirdöküm servisi bir telefon kadar yakındır. Klimanızda yapılacak işlemler ve değişecek yedek parçalar 1 yıl servis ve işçilik garantisi altındadır.

Klima bakımında gaz ölçümü, iç ve dış ünite temizliği, su gideri kontrolü ve elektrik tesisatının kontrolleri yapılmaktadır. Kızılay Demirdöküm Servisi her model klima bakım ve onarımı yapılmaktadır. Klimanız verimli bir soğutma yapmıyorsa bir telefon ile servise ulaşım sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir