Kırkkonaklar Demirdöküm Servisi

 

44Kırkkonaklara Demirdöküm Servisi sektördeki köklü geçmişi ile tanınan , bölge halkı tarafından en çok tercih edilen ve bu güne kadar yapmış olduğu işlerden hep olumlu yorumlar alan, kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan bir servistir

Güvenilir, ilerici ve yenilikci yapıya sahip , müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan, eğitimli ve donanımlı personel çalıştırarark işi şansa bırakmayan, yaptığı onarımların her zaman arkasında duran bir işletmedir.

Kırkkonaklar Demirdöküm Servisi olarak 20 yılı aşan bir süreçte siz değerli müşterilerimizin her zaman en ihtiyaç duyduğu anlarda yanında olduk.

Bozulan kombinizi, çalışmayan klimanızı , sıcak su alamadığınız kombiniz tamir ettirmek için hep bize başvurdunuz, biz de yapmış olduğumuz işlerle her zaman yüzünüzü güldürmeyi başardık. Günümüzde işini iyi yapan firmaları bulmak oldukca zorlaştı.

Tamirciyim diye piyasada türeyen bir çok şahıs dolaşmaktadır. Kesinlikle bu kişilere itibar etmeyiniz ve arızalı ürününüzü Kırkkonaklar demirdöküm servisi ustalarından başkasına teslim etmeyiniz.

Bu hareketiniz size ağır sonuçlar yaşatabilir ve cihazınızın daha fazla bozulmasına sebep olabilir. Çağrı merkezlerimiz sizlere tam destek olabilmek için 24 saat görev yapmaktadır.Lütfen arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir