Birlik Mahallesi Demirdöküm Servisi

 

44Birlik Mahallesi Demirdöküm Servisi uzman ekiplerden oluşturulmuş, yılların verdiği tecrübeyi işine yansıtan, temiz ve prensipli çalışan bir firmadır.

Aynı zamanda müşteri ilişkilerinde hassas davranan, güvene dayalı işlemler sunan ve söktörde öncülük yapan bir işletmedir.

Servis elemanlarımız yılın 365 günü ve zaman sorunu olmadan işlemlerini ve servis hizmetlerini yürütmektedir.

Tamamı ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla yıllardır sizlerin beğenisini kazanarak sektörde ön sıralara çıkmayı ve adımızdan sıkca söz ettirmeyi başardık.

Bu güne kadar Birlik mahallesi demirdöküm servisi olarak  yapmış olduğumuz tamirat işlemlerinin hiç birinden olumsuz dönüş almayarak işimizdeki profesyonelliği de göz önüne sermekteyiz.

Birlik mahallesi semtine hakim olan Birlik mahallesi demirdöküm servisi mobil ekiplerimiz semti karış karış bilen , takım çalışmasına yatkın , özgüveni yüksek ve uzman teknisyenlerden oluşmaktadır.

Arıza giderilmesi ve sonrasında müşterilerimize en kibar şekilde davranmayı amaç edinen firmamız sizlerin memnuniyeti için elnden gelen tüm fedakarlığı yapma gayreti içindedir.

Orjinal parça kullanımı ile arızalarınızı bir seferde onaran ve sorunu kökünden temizleyen ustalarımız sizlere hizmet vermek için her an hazır beklemektedir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir