Keçiören Demirdöküm Servisi

33

Keçiören Demirdöküm Servisi olarak 7-24 hizmetinizdeyiz. Yılların dev lideri ve çok eski bir firma olan Demirdöküm, ürettiği ürünleri ile müşterilerinin beğenisini ve güvenini kazanmaya devam ediyor.

Türkiye’de Demirdöküm ürünü kullanımı, kaliteli ve güvenilir olduğundan dolayı oldukça fazla ve çok rağbet görüyor. Ancak, elektrik akımının fazla gelmesi, doğalgaz kombi çıkış filtrelerinin kirlenmesinden dolayı, yıllık olarak bakım gerektiriyor.

Demirdöküm kombi ve şofbenlerinizin bakımı, Keçiören Demirdöküm servisi tarafından yapılmaktadır.Periyodik bakımlar, elektrik arızaları, filtre arızaları, ekran göstergesi arızaları gibi sorunları, siz aradığınız andan itibaren, çok geçmeden evinize ulaşarak, sorunlarınızı gidermektedir.

Keçiören Demirdöküm servisi, tamamen tecrübeli ekip ve personeller ile çalışmaktadır. Bu durumda, siz değerli müşterilerinin sorunlarını, hem kısa sürede hem de eksiksiz bir şekilde giderilmesi bakımından büyük önem taşımaktadır.Bunun için, güvenilir ve belgeli olan servisler ile çalışmaya büyük önem göstermelisiniz.

Aksi takdirde, arıza ve bakımların yapıldığını varsayarak, daha büyük sorunlar ve hatalar ile karşılaşabilirsiniz. Keçiören Demirdöküm Servisi teknik birimini aradığınız ve kapınıza geldiği zaman, onarım ve bakım belgesini görmek istemeniz, en doğal hakkınızdır.Kombiler kış aylarında yoğun kullanılmakta ve genelde arızalarda bu süreçte yaşanmaktadır.

Arıza ya sebep olan en önemli etkenlerden biri de bakımsız kombilerdir. Özellikle kış aylarına girerken kombinize yaptıracağınız bakım kış şartlarında zor anlar yaşamamanız açısından önemlidir. Ayrıca yüksek onarım maliyetlerinin de önüne geçmiş olursunuz.

Kombi içinde suyun devir daimi olsun, sıcak ve soğuk sensörleri, üç yollu vana vb. birçok parça bulunmakta bunların bir tanesinin çalışmaması hem peteklerin ısınmaması hem de sıcak suyun olmaması anlamına gelmektedir.

7/24 arayabileceğiniz Keçiören Demirdöküm Servisi arıza kaydı oluşturulduktan kısa süre sonra adresinize intikal ederek kombinizdeki arızayı 1 yıl işçilik ve yedek parça garantisi altında giderecektir.

Keçiören Demirdöküm Klima Servisi

Klimalarda yaşanacak en büyük sorunlardan bir tanesi çalışmasına rağmen soğutma yapmamasıdır. Bunun sebepleri arasında kapasitör denilen parçanın arızalı olması, ortam sensörünün arızalı olması ve gaz eksikliği olabilir. Böyle bir durumda soğutma yapmamasının nedeni Keçiören Demirdöküm Servisi ekipleri tarafındantespit edilir.

Değişmesi gereken parçalar değiştirilir. Gaz kaçağı borulardaki bir çatlaktan oluşabilir. Bu durumda borunun onarımı veya komple değişmesi sorunu çözecektir. Ama bu işlemi alanında uzman teknik servislere yaptırmanız gerekmektedir.

Ankara’da Keçiöğren ve diğer semtlerde hizmet sunan gerekli donanım ve tecrübeye sahip Keçiören demirdöküm servisi işçilik ve yedek parça garantisi ile klimalarınızın arızasını gidererek bakım ve montajını yapmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir