Karapürçek Demirdöküm Servisi

 

33Karapürçek Demirdöküm Servisi olarak kombi klima ve şofben ürünleri hayatımızın akışını kolaylaştıran cihazlardır ve dayanıklı tüketim malları sınıfına girmektelerdir.

Kullanım alanları geniş ve uzun ömürlüdürler. Ülkemizde son dönemlerde bu cihazların kullanımı oldukca yaygınlaşmıştır. Sektörde bir çok üretici marka satış konusunda büyük bir yarış içerisinde olmasına rağmen bilinçli tüketiciler her zaman tercihini bilinen ve kalitesine güvendikleri markalardan yana yapmaktadırlar.

Demirdöküm de bu tercihlerin en başında gelmektedir. Karapürçek Demirdöküm Servisi ise bu kaliteli markanın başarılı servis işletmesidir. Yıllar içinde kendisini ispatlayarak ürettiği her cihaz ile kullanıcılarının yüzünü güldürmeyi başarmıştır.

Fakat üretilen bu cihazların yoğun kullanımdan dolayı veya periyodik bakımı yapılmasından sebep arıza açtıkları görülmektedir. Karapürçek Demirdöküm Servisi işte tam bu zamanlarda devreye girmektedir.

Sorun çıkartan , çalışmayan ürünlerin tamiri konusunda yeteneklerini sergileyerek probleminizi en kısa süreçte çözmektedir. Her an telefon ile destek alabileceğiniz gibi , eger ihtiyaç duyulursa adresinize gelerek de çözüm üretmektedir.

Kaliteli servis hizmetlerinin tüm şartlarını yerine getiren Karapürçek Demirdöküm Servisi Memnuniyetiniz için elinden gelen tüm gayreti göstermektedir. Siz de hizmetlerimize bir telefon ile ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir