İskitler Demirdöküm Servisi

 

33İskitler Demirdöküm Servisi bakım onarım ve tamirat işlerinde uzmanlaşmış , profesyonel hizmetleri ile tanınan, sürekli kendisini geliştiren yapısı ile ve makine düzenindeki servis işleyişi ile sorunlarınızı eksiksiz ve kusursuz çözebilmeyi başaran nadir firmalardandır.

Kombi, klima ve şofben gibi ürünlerinizin tüm sorunları için danışabileceğiniz ve tamirat işlemi isteyeceğiniz İskitler Demirdöküm Servisi adı ile hizmet veren servisimiz profesyonel ruha sahip, takım çalışmasına önem veren, işlerinde en iyi olan kişilerden oluşmaktadır.

İşlerimizdeki titizlik işlem yapılan cihazlara tamamı ile yansımakta ve onardığımız ürünleriniz bir daha kolay kolay bozulmamaktadır.

Bir de müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tuttuğumuzu belirtmek isteriz.Bu doğrultuda elemanlarımız sorunlarınıza büyük bir dikkat ile yaklaşıp, sizi dinleyerek arızanıza müdahale etmekte ve böylelikle kalıcı sonuca ulaşılabilmektedir.

365 gün servis hizmeti sağlayarak bu konuda rakiplerinin önüne geçmeyi başaran İskitler Demirdöküm Servisi adlı servisimiz randevu taleplerinizi alabilmek için 7/24 çalışmaktadır. Arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir