İncek Demirdöküm Servisi

 

44İncek Demirdöküm Servisi kombi bakım işlemleriniz için de yanınızdadır.Yoğun olarak kullandığımız kombilerimiz aralıksız ve uzun süreli çaliştığı için zaman zaman sorun çıkartırlar, ya da bakım gerekebilir.

Çağrı merkezimizi arayarak oluşturacağınız kayıt neticesinde ekiplerimiz arzu ettiğiniz gün ve saatte adresinizde hazır olarak bakım işlemi için yardımcı olacaklardır.

Öncelikle cihazın iç kısmını baştan aşağı silip temizleyecek olan İncek Demirdöküm Servisi çalışanı ekibimiz sonra filitrelerinizi, pompanızı, üç yollu vananızı, gaz valfinizi kontrol eder.çihazdaki tüm sensörleri gözden geçirerek işlevini yitirenleri onayınız dahilinde değiştirir.

Kalorifer sisteminizdeki havanın da kontrolü yapıldıktan sonra son olarak bacanız gözden geçirilir. Eğer bacalı sistem kombi kullanıyorsanız çelik baca kullanımı konusunda sizle ri uyarır ve değişimini yaparız.

Son olarak baştan sona kontrol ve temizlik işleri bittikten sonra kombi çalıştırılır ve petekler ve sıcak suyun verimi kontrol edilir. Hiç bir aksaklık görülmediği taktirde ürün kullanımınıza sunulur. Böylelikle İncek demirdöküm Servisi tarafından soğuk kış günlerini ailenizle bereber huzur içinde geçirmeniz sağlanır. Lütfen bizlerle iletişime geçerek randevunuzu alınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir