Hasköy Demirdöküm Servisi

 

33Hasköy Demirdöküm Servisi kaliteli hizmetin adresidir. Elektronik cihazların bilinçli kullanmı için yapmış olduğumuz bilgilendirme çalışmalarımız ile kombi , klima şofben gibi cihazlarınızın yüksek verim ile kullanımını sağlıyoruz.

Bir ürün faaliyete geçirilmeden önce muklaka kullanılmasının ögrenilmesi gerekir. Cihazların içinden çıkan kılavuzları dikkatlice okuyarak yerine getirilmesi istenen maddeleri uygulamanız neticesinde en doğru ve ekonomik kullanımı elde eder , hesapta olmayan arızaları da engellersiniz.

Genellikle kullanıcı hatalarından oluşan arızalar bilinçsiz davranmamız neticesinde oluşmaktadır. Hasköy Demirdöküm Servisi bu konuda yol gösterici olmaktadır. Çalıştırma sırasında genel kurallara uyarak sorun yaşamayı önlemiş oluruz ve bu sayede cihazlarımız uzun yıllar problem açmadan çalışmasını sürdürebilirler.

Her yeni ürünü kullanmaya başlamadan önce garanti belgesini de onaylatmalıyız. Böylelikle arıza açma durumu görüldüğünde hiçbir ücret ödemeden zahmetsizce onarım yaptırabiiriz.

Yetkili servisi arayarak randevu almanızın akabinde gelecek görevli arkadaşlar belgenizi kaseleyerek kullanıma başlamanızı sağlayacaklardır. Hasköy Demirdöküm Servisi olarak belirtelim; sağlığınız açısından da önem arz eden bu işlem en dikkat etmeniz gereken konuların başında gelmelidir.

s

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir