Gaziosmanpaşa Demirdöküm Servisi

 

44Gaziosmanpaşa Demirdöküm Servisi yaklaşık 20 yıldır sektöre hizmet veren deneyimli,tecrübeli , eğitimli titiz ve prensipli çalışan bir firmadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımız sebebi ile sektörde kendimize üst sıralarda yer bulmaktayız ve en çok tercih edilen Gaziosmanpaşa Demirdöküm servisi olma yolunda hızla ilerlemekteyiz. Kombi klima şofben gibi ürünlerin problemlerini en seri şekilde gidermekteyiz.

Sertifikalı ve yeterlilik belgesine sahip ekiplerimiz her an sizlere yardımcı olabilmek için hazır beklemektedir. Bırakacağınız çağrı kaydı neticesinde derhal görevlendirilen mobil ekiplerimiz adresinize en kısa sürede ulaşarak kısa zamanda tamir işleminizi başlatacaktır.

Hassas biçimde kontrol edilen ürünün arızası tespit edildikten sonra onarım işlemine geçilecek ve tahmini masraf tarafınıza bildirilip onayınız alındıktan sonra işlem seri bir şekilde bitirilecektir.

Tamirat bitiminde Gaziosmanpaşa Demirdöküm Servisi olarak tarafınıza verilecek teknik servis formunda yapılan işlem ve değişen parça yazılacak ve aynı sorun yaşandığında sizler hiçbir ücret ödemeden ilk bir yıl içinde cihazınınızı tekrar onarttırabileceksiniz.

Tüm bu ayrıcalıklı çalışmalarımızdan siz de istifade etmek isterseniz çağrı merkezlerimize kaydınızı yaptırabilirsiniz. Sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir