Etimesgut Demirdöküm Servisi

 

33

Etimesgut Demirdöküm servisi çağrı merkezleri 7 gün 24 saat Etimesgut halkına en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

Kışların vazgeçilmez kombi anlayışına sahip olan Demirdöküm ürünler belli süreler sonunda bakıma ihtiyaç duyabilmekte bu aşamada teknik servis te doğru seçimi yapmak ise ürünün sağlıklı ve uzun ömürlü devamlılığı için büyük bir hassasiyet içermektedir.

Etimesgut Demirdöküm servisi ise bu hassasiyetin bilincinden olan hareket ile sahip olduğu müşteri odaklı servis anlayışının kazançları ile birlikte sağlam adımlarla ilerlemekte ve gün geçtikçe müşteri portföyünü genişletmektedir.

Etimesgut Demirdöküm servisi özellikle kombi çalışma alanları içerisinde meydana gelebilecek olan su akıtma, ateşlememe, üretim kaynaklı arıza, filtre tıkanıklığı, saç tıkanıklığı, boru tıkanma ve kullanıcı kullanım hatasından kaynaklı olan arızaların tümüne karşı deneyimli oluşu ile birlikte hızlı ve doğru çözümleri garantili bir şekilde üretmektedir.

Etimesgut Demirdöküm servisi etkin müşteri temsilciliğimi ile birlikte kullanıcı mağduriyetinin önüne geçmek amaçlı bir sistem geliştirmekte olup, her biri alanında gerekli eğitimleri ve sertifikaları almış olan dinamik çalışma kadrosu liderliğinde her aşama için kullanıcı bilgisi ve onayına başvurarak güvenle çalışmakta, gerekli görülen durumlar içerisinde yerinde bakım hizmetlerini de sunmaktadır.

Kombilerin montajının uygun yere yapılması, bağlantılarının doğru yapılması, su kaçağı olmaması kombinin çalışabilmesi ve verim alınabilmesi açısından çok önemlidir. İşinde profesyonel bir ekibe montaj yaptırmanız ve bakımlarını ihmal etmemeniz kombinizi uzun yıllar sorunsuz sorunsuz kullanabilmenize olanak sağlar.

Sorunsuz bir kış periyodu geçirmek istiyorsanız yılda bir kez kombinize Etimesgut Demirdöküm Kombi Kombi Servisi tarafından bakım yaptırabilirsiniz. Aksi halde arıza çıkararak sizi zor durumda bırakabilir.

Bazen kombiler altından su akıtmakta bu da müşterilerin panik ve endişesine neden olmaktadır. Kombi içinde normal şartlarda su bulunmaktadır. Kombi içerisindeki bazı parçalar bu suyun sızmasına sebep olabilir. Bu parçaların Etimesgut Demirdöküm Servisi tarafından tespit edilerek onarılması ya da değiştirilmesi bu sorunu çözmektedir.

Etimesgut Demirdöküm Klima Servisi

Klimalar bulunduğu ortamı soğutmak veya ısıtmak için kullanılan cihazların tümüdür. Birçok çeşit ve modeli olan bu cihazların yaptığı işlem ve çalışma prensibi aynıdır. Klimalara yaz ve kış dönemlerine girerken Etimesgut demirdöküm Servisi tarafından bakım yaptırılması verimli çalışmaları ve ileride onarımı mümkün olmayan ya da masraf gerektiren işlemlerden kurtulmanız açısından faydalı olacaktır.

Peki, klima bakımını kimlere yaptırabilirsiniz? Bu konuda tecrübe sahibi olan ve Ankara’nın tüm bölgelerine hizmet veren Etimesgut Demirdöküm Servisini bakım ve arıza işlemlerinde tercih edebilirsiniz. Klima montajı, arıza ve bakım işlemlerinizde 7/24 arayabilir, 1 yıl yedek parça ve işçilik garantisinde cihazınızı tamir ettirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir