Emek Demirdöküm Servisi

 

22

Emek Demirdöküm Servisi kurulduğu günden beri müşterilerinin kombi bakım ve onarım işlerini uzman personel ve profesyonel yönetim kadrosu ile sürdürmektedir.

Demirdöküm kombi sahiplerinin meydana gelebilecek her türlü sorununa karşı kısa zamanda ve etkili çözüm verebilme çabası servisin bulunduğu çevrede her geçen gün daha fazla tanınmasına ve müşteri sayısının artmasına neden olmaktadır.

Emek Demirdöküm Servisi, Demirdöküm markasının üstünlüğü ve kalitesini temsil eden bir konumda olduğunun bilincindedir.Markanın garantili veya garantisiz bakım ve onarım hizmetlerinin sunumunda markanın teminatı ve markanın satış pazarlamasında vaat ettiği kalitenin tescili durumundadır.

Müşterilerinin memnuniyetini her zaman önemseyen ve devamlılığını esas gören Emek Demirdöküm Servisi çalışanları ve yönetimi, bu perspektifte hizmetlerini büyütmenin ve geliştirmenin arayışı ve çabası içindedir.

Mevcut hizmetlerini evde yani yerinde kombi servis hizmetleri ve iş yerinde kombi servis hizmetleri olarak ayırmak mümkündür.Özellikle arıza yapan ve evde tamir edilemeyen kombilerin sökülerek servise getirilmesi ve serviste tamir edilmeye çalışılması söz konusudur.

Çünkü bu türde arızalara sahip kombilerin tamiri zaman alabileceğinden ve gerekirse değişim için gönderilmesi gerekeceğinden servise götürülebilmektedir.Ücretsiz servis imkânları sunan 7/24 hizmete açık Emek Demirdöküm Servisi her tür kombi tamiri, bakımı ve onarımı yapar. Ailenizden biri gibi hissedeceğiniz servis ekibi, seviyeli, güler yüzlü ve konusunda uzman kişilerden oluşur.

Kombi onarım işlemlerinde gereken müdahaleyi yaparken sizi de bu konuda bilgilendirir. Kombi arızalarınıza kesin olarak çözüm bulmadan bırakmaz. Emek Demirdöküm Servisi kombinin tamiri mümkün olan parçalarını değişmeden önce tamirini yapmayı teklif eder. Kabul ederseniz, garantili tamir ile size ekonomik olarak da yardımcı olur.

Önce kombinizin sonra da sizin memnuniyetinizi sağlar. O zaman hemen arayıp servis talebinde bulunun. Emek Demirdöküm Servisi gibi sizi bu denli ince düşünen profesyonel ekip varken, başka adresleri aramaya gerek yok.

Emek Demirdöküm Servisi

Sağlıklı iklimlendirme için ve fazla elektrik tüketmesine engel olmak için, klimanızın bakımını yılda en az iki defa yaptırmalısınız. Klima bakım, onarım, montaj ve de-montaj hizmetlerini çabuk ve titizlikle yapan Emek demirdöküm servisi sizin için en uygun adrestir.

Uygun fiyat imkânı sunan ve daima müşterinin yanında olan firma, eğitimli ekip ve donanımlı ekipmanlarla kısa zamanda hizmet verir. Ücretsiz servis imkânı sunarken, işçilik ve yedek parçalara garanti verir. 7/24 hizmet veren firma önce güvenliğinizi sağlar sonrada klimanızın bakımını yapar.

Müşteri memnuniyeti ve güveni konusunda titizdirler. Alanında eğitimli personeli ile kaliteli hızlı ve kesin çözüm üretirler. Emek Demirdöküm Servisi sektörde en iyi olmayı ve sizlere en gelişmiş, en kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedirler. Sizlerin de güveni ve desteği sayesinde daha da ileri gidecekler ve son sistem hizmetle yanınızda olacaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir