Elvankent Demirdöküm Servisi

33

Demirdöküm ülkemizde bir enerji devi olarak kombi, klima ve benzeri aletlerin üretimini yaparak bizlere hizmet etmeye devam etmektedir.

Kış aylarının da yavaş yavaş yaklaştığı şu günlerde kombilerinizin periyodik bakımlarını yaptırmış olmanız sizler için büyük bir fayda sağlayacaktır. Eğer hala kombinizin bakımlarını yaptırmadıysanız biran önce Elvankent Demirdöküm servisi adresine ulaşarak en ağır bakımları da dahil olmak üzere her türlü bakımını yaptırtabilirsiniz.

Elvankent Demirdöküm servisi sizlere profesyonel kadrosuyla her biri sertifikalı olmak üzere alanında uzman kişiler tarafından her türlü bakım onarım ve tamirat işlemlerinizi yapmayı garanti ediyor ve sizleri bekliyor.

Eğer sizler de kombinizin arızalanıp sizlere sorun çıkartmasını istemiyorsanız periyodik olarak bakımlarını yaptırmalısınız ve içiniz rahat bir şekilde kış boyu onarılmış ve bakımları yapılmış kombiniz ile kafanız rahat idare edebilirsiniz.

Bakımlar her makine de olduğu gibi kombilerinizde de önemli bir yere sahip olduğundan dolayı bakımlarınızı düzenli yaptırmanız hem kombinize hem de size maddi bakımdan fayda sağlar ve kafanızın rahat etmesini sağlar.

Sizlerde hemen bakımlarınızı yaptırınız. Elvankent Demirdöküm Servisi  7/24  telefonunuzun ucunda. Kombinizin her türlü sorunu için , pazar günleri de dahil olmak üzere servis hizmetlerini kesintisiz devam ettiren ekiplerimiz arızalarınızı büyük bir titizlik içinde gerçekleştirmektedir.

Mekanik arızalarınızı onarmamızın yanı sıra elektronik arızalarınıza da müdahale ederek sorununuzu en kısa sürede çözme amacı gütmekteyiz. Elvankent Demirdöküm Servisi olarak soğuk kış günlerinde kombi kullanımı daha bir önem taşımaktadır. ıcak su ihtiyacımızın en yoğun olduğu günlerde kombimizin bozulması hiç hoş olmayan durumlar yaşatmaktadır.

Ekiplerimiz bu doğrultuda arızalarınızı mümkün olan en kısa sürede , genellikle aynı gün ve ilk müdahalede gidermektedir. Bazı durumlarda cihaza atölye onarımı gerekebilir. Test cihazımıza bağlayarak kombinin elektronik ve mekanik arıza durumunu tespit ederiz.

Elvankent Demirdöküm Servisi arıza tespitinden sonra hızla onarım işlemi bitirilerek cihaz tekrar eski yerine monte edilir ve çalıştırılarak tarafınıza eksiksiz olarak teslim edilir. Sadece kombi için değil ; şofben , klima hidrofor , brulör ve kazan bakım ve onarımlarınız için de arayabileceğiniz servisimiz hizmetlerini 1 yıl garanti vererek sunmaktadır.

Kapda pos ile ödeme sunan firmamızın kusursuz hizmetlerinden yararlanmak için Elvankent Demirdöüm Servisi olarak görev yapan hizmet merkezimizi arayarak randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir