Dışkapı Demirdöküm Servisi

 

33Dışkapı Demirdöküm Servisi çekirdekten yetişerek belili eğitimlerden geçmiş , işinde uzmanlaşmış, ilerleyen zamanlarda tüm eğitimleri alarak işinde profesyonel olmuş ve en sonunda ustalık belgelerini alarak işinde zirveye ulaşmış personellerden oluşmuştur.

Kalite tesadüf değildir, çalışmayla ,azimle ,özveriyle ve fedakarlıkla olur.Yaz – kış hangi mevsim olursa ve hangi saat aralğında olursa olsun arıza yapan Demirdöküm markalı ürünlerinizin tamiri ve onarımı için canla başla çalışan ekiplerimizin tek bir amacı vardır; o da müşteri memnuniyetidir.

Satın alırken tercih ettiğiniz markamızın , satış sonrasında da kaliteli servis ağına sahip olduğunu unutmayınız.

Dışkapı Demirdöküm Servisi çalışanı ekiplerimiz randevu alımlarınızda istenilen saat ve güne dikkat ederek adresinizde tam vaktinde bulunmaya riayet eden teknisyenlerimiz tüm şikayetleriniz için öncelikle sizi dikkatlice dinleyip arızanızı tespit ettikten sonra onarım işlemine başlar.

Fiyat bilgisi verilmeden ve gerekli izniniz olmadan asla tamiratınız başlatılmaz. Dışkapı Demirdöküm Servisi çağrı kayıt bölümümüzü arayarak randevu alabilir ve kaliteli işlerimizden siz de faydalanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir