Dikimevi Demirdöküm Servisi

 

33Dikimevi Demirdöküm Servisi başarıya doymayan, en iyi olma yolunda sürekli mücadele veren, islerinde güven duyulan, tamiratlarında titiz ve düzenli çalışan , dürüstlükten asla ödün vermeyen bir yapıya sahip, kurumsal servis hizmeti verme gayreti içinde olan bir şirkettir.

Dikimevi Demirdöküm Servisi çalışanı seçkin personellerimiz ile başınızı ağrıtan ve canınızı sıkan her soruna eksiksiz müdahale edebilmekteyiz.

İşlerimizi ilk müdahalede ve bir seferde bitirme amacı taşıyarak tamamlamaktayız. Gereksiz yere git gel , parça getir götür durumları yaşamamak için ve zaman kaybını önlemek için araçlarımızda her türlü yedek parçayı bulundurmaktayız.

Özellikle kış günleri kombi arızalarında en ufak bir zamanın ne kadar kıymatli olduğunun bilincinde olduğumuzdan , işlemlerinizi yıldırım hızı ile yapma gayretindeyiz. Dikimevi Demirdöküm Servisi günlük hayatta kullanılan klima , kombi , şofben gibi evlerimizde ihtiyaç duyduğumuz ve vazgeçilmez olan cihazlarınızı en ekonomik şekilde onarmakta ve böylelikle yüzünüzü güldürmektedir.

Mobil pos cihazlarımızla işlem ücretlerini de nakit paraya ihtiyaç olmadan kapınızda ödeme imkanı sunarak sizlere büyük bir rahatlık sağlamaktayız. Dikimevi Demirdöküm Servisi çağrı merkezlerimiz kayıt oluşturmak için telefonunuzu beklemektedir. Mesaj yolu ile de alacağınız randevular anında değerlendirilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir