Çukurambar Demirdöküm Servisi

  

 Çukurambar Demirdöküm Servisi her koşulda müşteri memnuniyetini ön planda tutar. 44Kombi ve klimalar için en çok tercih edilen ve rahat kullanım avantajı sağlayan Demirdöküm marka ürünler belli süreler sonunda bakıma ihtiyaç duyabilmektedir.

Bu durumda teknik servis seçimi ise ürünün sağlıklı kullanımının devamı ve uzun ömürlü olması için büyük bir öneme sahip olmaktadır.

Çukurambar Demirdöküm servisi olarak kombi, klima, merkezi sistem, su ısıtıcıları konusunda yılların vermiş olduğu tecrübeler ile birlikte hızlı ve kesin çözümler üretmekteyiz.

Çukurambar Demirdöküm Servisi olarak su akıtma, kumanda çalışmama, tıkanma, saç bağlantı gibi kombi arızalarının yanında filtre temizliği, toz temizliğinden kaynaklanan tıkanma, soğutmama veya ısıtmama ile birlikte kirli hava verme gibi klima sorunlarına bağlı olarak kontrolleri gerçekleştirmekteyiz.

Ve yerinde bakım hizmeti de vermek ayrıcalığı ile beraber mevsim geçişlerinde daha sağlıklı kullanımlar yaratmak için ortam hazırlamaktayız.

Çukurambar Demirdöküm Servisi olarak müşteri odaklı hizmet anlayışımızı bozmadan kullanıcı bilgisi ve onayı dahilinde gerçekleştirmekte olduğumuz her işlem aşaması için eğitimli, güler yüzlü ve insan ilişkileri kuvvetli dinamik teknik ekibimize olan güvenimiz ile birlikte garanti vermekte, işlem sonrası için sunmuş olduğumuz iş takibi ile birlikte olası kullanıcı mağduriyetinin önüne geçmekteyiz.

Kombinizin yıllık bakımı yaptırdınız mı? Kombiniz verimli çalışmıyor mu? Musluğu açtığınızda sıcak su gelmiyor mu? Bu sorulara cevabınız evet ise kombiniz için Çukurambar Demirdöküm Servisi gibi deneyimli bir servis çağırmanız gerekmektedir.

Kombi çalışma sistemini özetle anlatacak olursak kombiniz peteklerde bulunan suyu ısıtarak devir daim yapılmasını sağlar yani sıcak su evinizde bulunan tüm petekleri dolaştıktan sonra sıcaklığı düşer ve kombiye geri döner ısıtılan su aynı şekilde peteklere gönderilir. Tabiî ki kombi suyu doğalgaz kullanarak ısıtır.

Eğer doğalgaz faturanız normalden yüksek geliyor ve buna rağmen ısınamıyorsanız bu kombinizde ya da peteklerinizde bir sorun olduğunu gösterir. Bu gibi durumlarda Çukurambar Demirdöküm Servisini arayarak kombinizin bakım ve onarımını 1 yıl garantili olarak yaptırabilirsiniz.

Çukurambar Demirdöküm Klima Servisi

Yazın sıcağında serin bir ortam sağlayan, aynı zamanda kışın ısınma aracı kullanılan klimalar her mevsim kullanışlı cihazlardır. Yerine göre 24 saat durmadan çalışan bu cihazların yaz ve kış mevsimlerinde bakımı Çukurambar Demirdöküm Servisi tarafından yapılmalıdır. Aksi halde soğutma ya da ısıtma işlemini verimli yapamayacak, elektrik sarfiyatını arttıracaktır.

Klima bakım, onarım ve montaj işlemlerinde usta ekibi ile profesyonel hizmet sunan Çukurambar Demirdöküm Servisi klimalarınızda oluşacak her sorunu yeterli donanım ve tecrübesi ile çözmektedir.

Bakımı yapılmamış klimalarda gaz eksiltme gibi sorunlar yaşanabilir. Bakır borularda oluşan kaçak gaz seviyesini düşürür buda soğutma işleminin gerçekleşmemesine neden olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir