Çiğdem Mahallesi Demirdöküm Servisi

 

22Çiğdem Mahallesi Demirdöküm Servisi bakım, montaj arıza giderilmesi işlemleriniz için yılın 365 günü görev yapmaktadır.

Seçkin kadrosu ile sorun çıkartan, canınızı sıkan, zor durumda kalmanıza sebep olan arızalı kombi, klima şofben gibi cihazlarınızın onarımını itina ve büyük bir titizlik içinde yapmaktadır.

Çiğdem mahallesi demirdöküm servisi olarak semt sakinlerinin beğenisini ve takdirini kazanan çalışmalarımızla her zaman en çok tercih edilen servis olma ünvanını kazandık.

Kaliteli işlere imza atan teknisyenlerimiz sorunlarınızı çözmeden önce sizi ve şikayetlerinizi en ince detaya kadar dinler ve ondan sonra müdahaleyi başlatır.

Orjinal parça kullanımımız ile de probleminizi tek seferde ve kesin olarak çözeriz. Yapılan işlemler ve kullanılan yedek parçalar Çiğdem mahallesi Demirdöküm Servisi olarak  tam 1 yıl garantimiz altındadır.

Demirdöküm markalı diğer ürünleriniz için de arıza kaydı alan çağrı merkezimiz sizlere yardımcı olabilmek adına geç saatlere kadar mesaisini sürdürmektedir.Telefon ile veya mesaj yolu ile alacağınız randevulara anında yanıt verilir.Lütfen iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir