Cevizlidere Demirdöküm Servisi

 

44Cevizlidere Demirdöküm Servisi olarak tavsiyemiz; kombilerimizin uzun ömürlü olması ve ekonomik yanması için mutlaka 5 yılda bir atölye bakımı yaptırmanızdır.

Bu işlem esmasında kombiniz atölyemize alınır. Burada tüm parçaları sökülür, su ile çalışan parçalar kireç sökücüye ,gaz ile çalışan parçalar ilaca yatırılır.

Pompa, yaprak eşanjör , sensör , conta takımı gibi diğer parçalar da Cevizlidere Demirdöküm Servisi tarafından gözden geçirilir.

Bu işlemin sonucunda kombiniz tekrar toplama işlemine geçilir ve bundan sonra cihaz test cihazımıza bağlanır. Belirli bür süre test cihazında çalıştırılarak denenen ürün , sorun olmadığına emin olduktan sonra Cevizlidere Demirdöküm Servisi çalışanı personellerimiz tarafından alınan adrese getirilir.

Burada yerine bağlanarak yerinde de son kontrolleri yapılır. Tüm işlemlerin bitmesinden sonra tarafınıza teslim edilir.Bu işi yaptırarak gazdan tasarruf ederek ekonomik kullanım sağlayabilirsiniz.

Üstelik tamamen elden geçirilen cihazın sağlık sorunları yol açması da önlenir. Cevizlidere Demirdöküm Servisi revizyon işlemleriniz için de hizmet vermektedir. Lütfen arayıp randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir