Çankaya Demirdöküm Servisi

 

44

Demirdöküm klima, kombi gibi alanlarda adından sıkça söz ettirmiş ve Türkiye’de alanında öncü firmayı olmayı başarmıştır.

Çankaya Demirdöküm servisi ile de müşterilerine son derece kaliteli hizmet vermekte ve onları memnun etme prensibiyle bu görevini sürdürmeyi devam etmektedir.

Ankara’nın en iyi demirdöküm servislerinden biri olan Çankaya demirdöküm servisi uzman ekibi, kaliteli kadrosu ve güvenilir yüzü ile kullanıcılarını memnun etmeyi yıllardır sürdürmektedir.

Çankaya ilçesinde yer alan bu servisimize dilerseniz arıza olduğunda dilerseniz klimanızın veya kombinizin bakımı için de müşteri hizmetlerini arayıp ayağınıza kadar gelen bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Size günün her anında hizmet veren Çankaya demirdöküm servisi adeta yürüyen yedek parça gibidir. Sorunu gelip evinizde tespit eder ve orada yapar.Eğer ki sorun tahmin edildiğinden daha büyük ise o zaman ürününüzü alıp Demirdöküm bayilerine götürerek orada en kısa zamanda en kaliteli onarımı ve bakımı yaptıktan sonra yine aldığı yerden sizin evinize kadar gelip tekrar ürünü yerine monte etmektedir.

Sağladığı +1 yıllık garanti sözüyle de siz değerli müşterilerine hizmet konusunda en iyi muameleyi sergilemektedir.Hızlı ve kesintisiz olarak kombi tamir bakım onarım hizmeti sunan Çankaya demirdöküm kombi servisi 7/24 hizmetinizdedir.

Kombi servis hizmetinde model ayrımı yapmadan tüm Demirdöküm kombilerin bakımı ve onarımını garantili olarak profesyonel ekibi ile en hızlı şekilde çözüme ulaştırır. 7 gün 24 saat hizmet veren firma, değiştirilen her parçaya 1 yıl garanti verir.

Deneyimli ekip, maddi olarakta fazla sarsılmamanız için, ekonomik fikirler üreterek uygun çözümler sunuyor. Kombinizi uzun süreli ve sağlıklı kullanmanız için kesin sonuçlu ve hızlı çözümlerle, memnuniyetinizi garanti ediyor.

Arayın, günlerce beklemek yerine, bir-iki saat içinde kombinizin sorunu çözülsün..Çankaya Demirdöküm Servisi 7/24 hizmetinizdedir

 Çankaya Demirdöküm Klima Servisi

Demirdöküm klimalarında kesin, garantili ve hızlı servis hizmeti veren Çankaya demirdöküm klima servisi müşteri memnuniyetini ve güvenliğini önemser ve şikâyetlerini dikkate alır. Haftanın her günü 24 saat kesintisiz hizmet verebilmek için gezici servis ekibi de oluşturarak, aradığınız an en kısa sürede yanınızda olur ve yerinde hizmet verir.

Klima tamir, bakım, onarım, montaj ve de-montaj işlemleri Çankaya Demirdöküm Servisi çalışanı deneyimli personel tarafından seri, garantili ve kaliteli olarak çözülür. Verilen servis hizmeti ve kullanılan yedek parçalara, 1 yıl garanti verir. Uygun fiyat tarifeleri ile birlikte hem sağlıklı, hemde ekonomik servis hizmeti sunarlar.

Klimanızın ömrünün daha uzun ve fazla enerji tüketmeden çalışmasını istiyorsanız, çağıracağınız servis yanı başınızda. Çankaya Demirdöküm Servisi çağrı merkezlerini arayın kaliteli ve hızlı hizmetten sizde faydalanın. Sağlıklı iklimlendirme ile sağlığınız güvenceye alınsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir