Bilkent Demirdöküm Servisi

 

22Bilkent Demirdöküm Servisi olarak belirtmek isteriz ki; Ankara ilimizin güzide semtlerindendir Bilkent bölgesi. Ve burada kombi , klima ve şofben kullanımı oldukca yaygındır.

Bilkent Demirdöküm Servisi olarak bölge halkına servis götüren işletmemiz yapmış olduğu kusursuz çalışmalarla adından sıkca söz ederek her zaman siz değerli müşterilerimizin takdirini kazanmıştır.

Eğitimli ve sertifikalı personellerimizle günün 24 saati hizmet vererek mağduriyetinizi zaman kaybı yaşamadan gideren Bilkent Demirdöküm Servisi yüksek müşteri memnuniyetine sahiptir.

Mobil araçlarımız ile en hızlı şekilde adresinize ulaşıp teknik desteğimizi sağlıyoruz. Bakım arıza giderilmesi ve montaj işleriniz için çağrı merkezimizden alacağınız randevuya istinaden ekiplerimiz belirttiğiniz gün ve saatte kapınızda olarak hemen çalışmalarına başlayacak ve tüm sorununuzu giderecektir.

Bilkent Demirdöküm Servisi olarak yaptığımız işler tam 1 yıl firma bünyemizde garantimiz altındadır. Orjinal yedek parça kullandığımız için cihazı ve sizi riske atmıyoruz.

Tüm bunların yanı sıra kapınızda pos ile ücret ödeme kolaylığı sağlayarak diğer servislerle aramızda olan kalite farkını da ortaya koyuyoruz. Bir telefonla bizlere ulaşıp kusursuz servis hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir