Beytepe Demirdöküm Servisi

 

44Beytepe Demirdöküm Servisi yıllardır kullandığınız ürünlerin arızasını gidermek için kurulmuş deneyimli ve profesyonel bir firmadır. Bozuk, sorun yaşatan , çalışmayan cihazlarınızı mutlaka uzman ellere teslim ediniz.

İlk günkü performansı yakalamak ve sorununuzu kökten gidermek için profesyonel ekiplerimiz 365 gün hizmetlerini sürdürmektedir.

Beytepe Demirdöküm Servisi ismi ile görev yapan servisimizi arayarak oluşturacağınız kayıt neticesinde mobil ekiplerimiz kısa sürede adresinize ulaşarak arıza giderimi için çalışma başlatacaktır.

Onay vermeniz dahilinde derhal tamir aşamasına geçilerek ürün tekrar kullanılabilir hale getirilir ve son kontrolleri yapılarak tarafınıza teslim edilir. Aynı arızanın 1 yıl içinde tekrarlaması halinde kullanılacak parçaya hiçbir ücret talep edilmez.

İşcilik ücreti dahi alınmaz. Beytepe Demirdöküm Servisi ismi ile çlalışan ekiplerimiz sizlere destek olabilmek için yılın 365 günü mesailerini sürdürmektedir.

Bir telefon vasıtası ile ulaşarak kayıt bırakabilirsiniz.Servis merkezimizdeki arkadaşlarımız sizlere yardımcı olmak için çağrılarınızı beklemektedir. Kapıda pos ile ödeme kolaylığı da sunarak nakit para taşıma zorunluluğunuzu da ortadan kaldırıyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir