Batıkent Demirdöküm Servisi

 

Batıkent Demirdöküm Servisi her işini başarıya odaklamıştır. 33İklimlendirme ürünleri düzenli bakım ve temizlikleri yapıldığında daha verimli çalışmakta ve makinelerin ömrü uzamaktadır.

İklimlendirme ürünleri konusunda lider olan Demirdöküm ürünleri de kontrol ve bakım ile sorun çıkamadan çalışabilir. Bakım ve kontrolleri teknik servis yardımıyla profesyonel bir şekilde yaptırmak çok önemli.

Donanımlı ve eğitimli teknik servis elemanlarının yapacağı bu işlemler her zaman size kesin ve etkili çözüm sunacaktır. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Batıkent Demirdöküm servisi profesyonel destek için 7/24 hizmetinizde.

Klima, kombi, termosifon ve termoboyler bakım hizmetleri sunan servis kontroller sırasında anında arıza tespiti yapıp hızlı bir şekilde müdahale edebilir. Kışa girmeden kesin bakımlarının ve filtre gibi parçalarının temizliğinin yapılması gereken ısıtma sistemi aletlerinin bakımlarını ihmal etmeyin.

Batıkent Demirdöküm servisi kombi bacası, fan gibi parçaların temizliğinin hizmetinin yanı sıra garantili yedek parça değişim hizmeti de sunmakta. Yıpranma ve sürekli kullanmaya bağlı değişmesi gereken parçaları garantili bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Aynı zamanda donanımlı elemanlardan aletlerin bilinçli kullanımı, ayar ve günlük bakımı hakkında bilgi edinebilirsiniz.Kombinizin elektrik fişi takılı olduğu halde, w otomat I konumunda olduğu halde, su basıncı göstergesi 1-1.5 bar arasında olduğu halde, faz ve nört yanlış bağlanmış ise Batıkent Demirdöküm Servisi merkezlerini arayınız.

Kombiye gaz gelmiyorsa, kombi çalışıyor yalnız petekler ısınmıyorsa, sıcak su açıldığı halde kombi çalışmıyorsa yine bizi arayabilirsiniz. Kombi ısındıkça gürültü çıkarıyorsa, kombi ısındıkça tesisattaki su basıncı artıyorsa, kombi çalışıyorken suyun birden çok sıcak olması gibi arızlar söz konusuysa Batıkent Demirdöküm Servisi merkezimizi arayarak anında çözümle sorunlarınızı gideriyoruz.

Kombilerinizin yıllık bakımlarını yaptırarak yukarıda belirttiğimiz sorunları yaşamazsınız. Bu sorunlar kombinizin yıllık bakımları esnasında önden fark edilerek arızalar Batıkent Demirdöküm servisi tarafından giderilir ve ileride bu sorunlarla karşılaşmazsınız.

Batıkent Demirdöküm Klima Servisi

Servisimiz ayrıca klimalarınızın yıllık periyotta bakımlarına, arızlarına, yedek parça ihtiyaçlarına da bakmaktadır. Klimalarınızın yıllık bakımlarının Batıkent demirdöküm Servisi tarafından yapılması oldukça önemlidir. Bu bakımlar sayesinde klimaların sağlığınızı bozmasına müsaade etmemiş olursunuz. İleride oluşabilecek arızların önüne geçmiş olursunuz.

Büyük miktarda harcamaların ve zaman kaybından kar yapmış olursunuz. Batıkent demirdöküm servisi yazımızda belirttiğimiz arızaları, bakımları ve yedek parça işlemlerini kaliteli, garantili ve uzman teknik elemanlar ile hizmet sunmaktadır. Çağrı merkezimizi arayarak kalite hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Servisimiz haftanın her günü ve saati hizmet sunmaktadır.

Acil servis hizmeti için Batıkent demirdöküm Servisi bünyesindeki gezici aracımız ile anında hizmet sunmaktayız. Fiyatlarımız sunduğumuz kaliteli işlere göre oldukça uygundur. Kapıda ödeme kolaylığı sağlayarak siz değerli müşterilerimizi memnun etmekteyiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir