Basınevleri Demirdöküm Servisi

 

33Basınevleri Demirdöküm Servisi uzmanlık alanı olan kombi, klima şofben gibi cihazların tamir bakım ve montaj işlerini yapmaktadır.

Kombi kullanımınızı kolaylaştırmak için telefon desteği veren ekiplerimiz soracağınız tüm soruları net ve merak ettiklerinizin karşılığını verecek şekilde cevaplandıracaktır.

Basınevleri Demirdöküm Servisi olarak belirtelim; erimli kullanım için önce cihazı tanımak şarttır. Kullanım kılavuzları bu konuda sizlere ışık tutacaktır.

Eksiksiz olarak , hiçbir maddeyi göz ardı etmeden okuyarak bilgi sahibi olabilir ve problemsiz kullanım elde edebilirsiniz. Soğuk kış aylarına girmeden önce tesisat ve petek temizliği yaptırmak da şarttır.

Zaman içinde kireç pas kir birikecek olan sisteminiz yüksek basınçlı ithal makinalarla temizlenecek ve ilk günkü durumunu kazanacaktır.

Filitre temizliği , baca kontrolü , yanma ayarları , devri daim pompası ve diğer aksamların da kontrolü ile huzur içinde ve soğuktan etkilenmeyecek şekilde kışı geçirirsiniz.

Sadece kış için değil yaz aylarını da problem yaşamadan geçirmek için temizlik ve bakım işlemlerinizi Basınevleri demirdöküm Servisi çalışanı tecrübeli personellerimize yaptırınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir