Balgat Demirdöküm Servisi

 

44

Balgat Demirdöküm Servisi, servis hayatının başlangıcından itibaren yüksek bir başarı grafiği ile müşterilerinin memnuniyetini sağlamaya yönelik çalışma ve çabalarını sürdürmüştür.

Servis faaliyetlerini çalıştırdığı uzman teknik servis elemanları ile faaliyet süresi boyunca herhangi bir olumsuzluk yaşamadan ve müşterilerine de herhangi bir olumsuzluk yaşatmadan sürdürmektedir.

Balgat Demirdöküm Servisi hizmeti olarak yürütülen faaliyetlerde oluşturduğu anlayış ve bilinç sayesinde Demirdöküm markasının Türkiye genelindeki yaygın servis ağı içinde kendini ispatlamış ve çalışma performansı ile kendi değerini oluşturmuş bir servis olarak ortaya çıkmaktadır.

Balgat Demirdöküm Servisi, kendi değerini korumaya ve arttırmaya yönelik sürdürdüğü çalışmalar sayesinde servis faaliyetlerini sürdürdüğü marka değerini de korumakta ve üstüne değer eklemektedir.

Balgat Demirdöküm Servisi, faaliyetleriyle kazancını maksimize etmeye çalışırken fiyat politikaları ile müşterileri de mağdur etmemenin derin kaygı ve çabası içinde mesaisini harcamaktadır. Servis yönetimi ve çalışanları yakın, orta ve uzak vadedeki planlamalarını yaparken müşteri odaklı bir misyon oluşturmak için özel çaba göstermektedirler.

Demirdöküm marka kombilerinizin bakım ve onarım işlerini Balgat Demirdöküm Servisine güvenerek teslim edebilirsiniz. Kombilerinizde tesisat kaçakları, doğru bağlantı yapılamaması, boru çapının daralması veya uygun borunun takılmaması, kaliteli vanaların kullanılmamasından yani kurulum hatalarından kaynaklı arızalarda servisimizi arayabilirsiniz.

Ayrıca tesisat suyunun bir şekilde kirlenmesi,  kombilerin tozlanması, kombinin kurulmasında ve kullanırken gerekli önlemlerin alınmadığından dolayı don olaylarının görünmesi, elektrik kesintilerinden dolayı çıkan sorunlarda, yaz-kış modunun doğru kullanılmaması durumunda oluşabilecek arızlarda Balgat Demirdöküm Servisi yılların verdiği tecrübe ve doğru hizmetle sizlerin yanındadır.

Cihazlarınızın ömrünü uzatmak ve beklenilen verimi alabilmek için bakım, onarım, tamir ve montaj işlerinizi kaliteli bir hizmet ve garantili iş anlayışımızla hizmet sunmaktayız. Kombi cihazlarınızın her yıl periyodik bakımlarını yapan Balgat demirdöküm servisi sayesinde yıl boyunca beklenilen verimi sağlıklı bir şekilde alır ve olabilecek arızaların önene geçebilirsiniz.

Balgat Demirdöküm Klima Servisi

Bağdat demirdöküm servisi klimalarınızın marka ve model fark etmeksizin montaj, de montaj, arıza, yedek parça, periyodik yıllık bakımlarını yapan tek servis anlayışı ile alanımızda hızlı bir şekilde büyümekteyiz.

Servisimiz için çağrı merkezimizi aradığınızda istediğiniz gün ve saate randevu vererek hızlı hizmet sunmaktayız. Acil servis ihtiyacınız da gezici aracımız ile anında hizmet vermekteyiz.

Balgat Demirdöküm Servisi bünyesinde görevli tecrübeli ve uzman teknik ekibimiz ile gelişen teknolojiyi takip ederek hizmet sunmaktayız. Hedefimiz siz değerli müşterilerimizi memnun ederek, kalite ve garantili işlerimiz ile emin adımlarla alanımızda ilerlemektir. Servisimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir