Bağlum Demirdöküm Servisi

 

33Kombi kullanımında bilinçli olmak çok önemlidir. Bağlum Demirdöküm Servisi olarak belirtmek isteriz ki; cihazı tanımak , çalışma prensiplerine uymak kesinlikle gereklidir.

Bunun için işe kullanım kılavuzlarını okuyarak başlayabilirsiniz. Burada yazan maddeleri tek tek okuyup ve kullanım şartlarını aksatmadan uygulayarak en doğru kullanımı ve en yüksek performansı elde edebilirsiniz.

Bağlum Demirdöküm Servisi olarak kombi kullanımında birkaç ip ucu vermemiz gerekirse, mesela bir çok kişinin yaptığı, evden sabah çıkarken cihazı  kapatmakla yaptığımız yanlışı örnek verebiliriz.

Bu hareket kesinlikle yanlıştır. Mantıken gaz tasarrufu yapmayı düşünüyor olabilirsiniz ama tam aksine daha çok gaz tüketmenize sebep olur bu uygulama. Çünkü akşama kadar soğuyacak olan ortamın ısıtılması için cihaz uzun süreli olarak maksimumda çalışacak ve aşırı gaz tüketecektir.

Bağlum Demirdöküm Servisi olarak tavsiyemiz; en kısık derecede bırakıp evden ayrılsak akşam eve geldiğimizde odalarımız sıcak olacağı gibi cihaz belirli aralıklarla yanıp söneceği için en ekonomik şekilde çalışacaktır. Bir de oda termostatı taktırmanızı öneririz.

Bu cihaz da belli sıcaklılklara ulaşıldığında cihazı otomatik olarak durdurarak gereksiz yere gaz yanmasını önler. Bağlum Demirdöküm Servisi kombi şofben klima ve kazan sistemlerinizdeki arıza bakım ve montaj işleriniz için 365 gün hizmet vermektedir. Lütfen çağrı merkezimizden randevu alınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir