Bağlıca Demirdöküm Servisi

 

22Bağlıca Demirdöküm Servisi adı altında hizmetlerimizi sürdürürken , yapmış olduğumuz kaliteli işlerle de adımızdan sıkca söz ettirmekteyiz.

Demirdöküm , ülkemizde oldukca tutulan , isim yapmış , geniş ürün yelpazesine sahip, servis ağı yaygın olan bir markadır.

Üretimde ve servis ağındaki kusursuzluğu ile tüketiciler tarafından en çok tercih edilen markaların başında gelmektedir. Kombi , klima , şofben  gibi cihazları ile dikkat çekmektedir.

Bu kadar çok tutulması, beraberinde servis ihtiyacı da doğurmaktadır. Yaklaşık 20 yıl önce kurulan servisimiz Demirdöküm markalı cihazların arıza , bakım ve onarımlarını gerçekleştirmek için kurulmuş tecrübeli bir firmadır.

Bağlıca Demirdöküm Servisi bünyesinde çalışan eğitimli teknisyenlerimiz yapmış olduğu işlerle öne çıkmaktadır.

Yedek parça stoğumuzla da hangi ürününüz olursa olsun saatler içinde cihazınıza müdahale ederek arızanızı giderebilmekteyiz. Yedek parça temini için  sizi , günlerce mağdur edip, beklemek zorunda bırakmıyoruz.

Bağlıca Demirdöküm Servisi olarak yaptığımız işlere 1 yıl garanti vererek cihazınızı garanti altına alıyoruz. Orjinal parça kullanarak da arızanızın tekrarlamasının önüne geçiyoruz.

Tüm bu işleri yaparken de güleryüzlü olmaya maksimum özeni gösteriyoruz. Servisimizin yüksek kalitedeki onarım işlerinden faydalanabilmek için lütfen randevu alınız…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir