Ayrancı Demirdöküm Servisi

 

44Ayrancı Demirdöküm Servisi işlerini teknik beceri ile yapmakta ve başarılı sonuçlar almaktadır.

Demirdöküm markası ülkemizde oldukca yaygın kullanılan ürünleri ile dikkat çekmektedir. Kombi klima şofben gibi cihazlara sahiptir.

Biz de Ayrancı Demirdöküm Servisi olarak bu markanın kesintisiz olarak servis işlerini yürütmekteyiz.

Demirdöküm kombiler kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Fakat yoğun kullanım beraberinde arıza getirebilir. Hiç endişelenmeyin, servisimiz yılın 365 günü , pazar günleri de dahil olmak üzere hizmet vermektedir.

Basınç düşmesi veya yükselmesi, su damlaması , cihazın dış yüzeyinde aşırı ısınma , arıza lambası yanması veya hiç çalışmaması gibi durumlarda vakit kaybetmeden Ayrancı Demirdöküm Servisi ismi ile hizmet veren servisimizi arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Teknisyenlerimizin yapacağı kontroller neticesinde arızanız tespit edilerek hemen onarım aşamasına geçilir. Yapılacak işlem ve masraf tarafınıza iletilmeden müdahalede bulunulmaz.

Tamirat işlemi bitiminden sonra Ayrancı Demirdöküm Servisi çalışanı teknisyenlerimiz cihazı çalıştırıp , testini yaparak tarafınıza iletirler. Sonrası size kalmış ,ürünü keyif ile kullanmaya devam edebilirsiniz. Çağrı merkezimizden randevu talep etmek için lütfen bizi arayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir