Aydınlıkevler Demirdöküm Servisi

 

33Aydınlıkevler Demirdöküm Servisi her türlü kombi klima ve şofben onarımınızı ihtiyaçlaınız dahilinde ve gayet titiz bir şekilde gerçekleştiriyor. Yanlış servis seçimi, size ve cihazlarınıza ağır sonuçlar yaşatabilir.

Doğru olmayan müdahalelerle cihaza yarardan çok zarar vereceğinizi ve paranızı çöpe atacağınızı unutmayınız. Ancak profesyonel müdahalelerle tamir işlemleriniz sonuca ulaşır. Aydınlıkevler Demirdöküm Servisi olarak yaptığımız işin kalitesine ve doğruluğuna her zaman inanmakta ve bu doğrultuda müdahalelerde bulunmaktayız..

Arızalı ürününüz ne olursa olsun , ürün hakkında gerekli eğitimi almış ve konusunda uzman olan ekiplerimiz yaptıkları işlere sonuç odaklı müdahalelerde bulunarak mağduriyetlerinizi kalıcı olarak gidermektedir.

Demirdöküm markalı kombi ,klima ,şofben , hidrofor  ve kazan sistemleriniz için 7/24 hizmet veren Aydınlıkevler Demirdöküm Servisi teknik personelimiz uygun fiyatlı tamirat işleri ile de yüzünü güldürmektedir.

İşleme başlamadan önce arızanın sebebini belirtip takribi masrafı söylemeden asla müdahaleye başlamayacak olan elemanlerımız ancak sizin onay vermeniz durumunda tamiratınızı gerçekleştirir.

Yapılan işlem 1 yıl garantimiz altında olmakla beraber kesinlikle orjinal parça kullanılır. Bu sayede arızanızın tekrarlamasının önüne geçilir. Eğer siz de Demirdöküm markalı cihaz kullanıyor ve arıza durumu yaşıyorsanız lütfen bizimle; Aydınlıkevler Demirdöküm Servisi iletişime geçiniz…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir