Anıttepe Demirdöküm Servisi

 KOMBİ KLİMA ŞOFBEN SERVİSİ

22Anıttepe Demirdöküm Servisi müşteri memnuniyeti odaklı kurulmuş, her zaman kaliteli ve güvenilir işlere imza atan, sektör içindeki uzun geçmişindeki tecrübeleri işlerine yansıtan bir işletmedir.

İkili ilşkilerde saygılı, her türlü yeniliğe açık yapısı ile kendisini sürekli geliştiren bir işletmedir.

Demirdöküm kombi klima şofben gibi cihazların hem arızası hem de bakım, onarım ve montaj işlerini kusursuzca gerçekleştirmek için büyük çaba göstererek müşterilerimizin her zaman büyük beğenisini ve takdirini kazanan Anıttepe Demirdöküm Servisi işlerinde yüksek başarı ortalaması ile de çalışmaktadır.

Kış dönemini sorunsuz ve sıcak geçirmek için kombinizi, yaz dönemini problemsiz ve serin geçirmek için de klimanızı mutlaka Anıttepe Demirdöküm Servisi personelleri tarafından bakıma sokmalısınız.

Ayrıca şofbenlerinizin de her sene temizlenmesi gerektiğini unutmayıp, ihmal etmeyiniz. Şofbenler kombilere oranla emniyet tertibatı ve güvenliği daha düşük seviyede olan cihazlardır.

Onun için hataları daha az tolere etmektedir. Bu sebeple kullanımında dahi çok dikkat etmeliyiz. Anıttepe Demirdöküm Servisi çalışanı Servis personellerimiz temizlik ve bakım esnasında gözden geçireceği cihazlara onay verdikten sonra gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir