Anıttepe Demirdöküm Servisi

44Anıttepe Demirdöküm Servisi son yıllarda sektördeki gelişmelerin tamamını yakından takip etmeyi başarabilen ve bunu işlerine başarılı bir şekilde uygulayabilen nadir firmalardandır.

Kombi klima şofben gibi ısıtma ve soğutma için kullandığınız cihazlarına güven duyarak tamirat işlemi yaptırabileceğiniz Anıttepe Demirdöküm Servisi isimli işletmemiz eğitimli, sertifikalı ve yeterlilik belgesi almış olan elemanlarla çalışmalarını yürütmektedir.

Hizmet verdiğimiz ürünlerinizi kullanmadan önce yetkili servislere kurdurup garanti belgelerini imzalatarak güvence altına almayı unutmayınız. Bu işlem ileride yaşanması olası arızalarınızda garanti süreleri içerisinde hiçbir  ücret ödememenizi sağlar.

Başta Anıttepe bölgesi olmak üzere çevre mahalle ve ilçelere hatta Ankara geneline bakan mobil ekiplerimiz zaman sorunu olmadan sabah erken saatlerde de, akşam geç saatlerde de aralıksız çalışmaktadır.

Müşteri ilişkilerinde gayet dikkatli ve özenli olmaya çalışan Anıttepe Demirdöküm Servisi isimli firmamızda görevli ustalarımız büyük bir özveri ve sabır ile çalışarak sizleri memnun etmektedir.

Çağrı merkezlerimize sesli yanıt sistemi ile ulaşabilir veya mesaj bırakarak servis talep edebilirsiniz. Sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacağız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir