Altındağ Demirdöküm Servisi

 

33

Altındağ demirdöküm servisi olarak Ankara ilini tüm il ve ilçelerine hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimizde sınır yoktur. Kombilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecek düzeydedir.

Altındağ Demirdöküm servisi. 7/24 saat boyunca Demirdöküm markalı kombilerin bakım onarım ve montaj hizmetlerini vermektedir.

Tüm kombi ihtiyaçlarını için Altındağ Demirdöküm kombi servisine bir telefon ederek ulaşabilirsiniz.

Kaliteli hizmetleri ve müşterilerine verdiği değeri ile Altındağ Demirdöküm servisi en iyi teknik servis kimliğini kazanmış olmanın gururu içindedir. Çıktığı yıldan itibaren lider marka olan Demirdöküm markalı ürünlerde yedek parça değişimlerine ve işçiliğe bir yıllık garanti vermektedir.

Ayrıca yanında nakit olmayan müşterileri için de kredi kartı ile ödeme imkânı sunmaktadır.Altındağ Demirdöküm servisi bünyesinden kombi hizmeti alan müşterilere deneyimli teknisyenler ürünün hakkında geniş çaplı bilgiler vermeyi de ihmal etmemektedir.

Ayrıca Demirdöküm hizmeti aldığınız ürünlerde parça değişimleri genellikle orjinal parça olarak değişmektedir. TSE Hizmet noktası ile Altındağ demirdöküm servisi müşterilerine kaliteli hizmetin yanı sıra ekonomik fiyatlar ile güven içinde demirdöküm servisi hizmetini sunmaya ve firmasını geliştirme çalışmalarına hızla devam etmektedir.

Kombi servisi olarak çalışanlarımız ile kaliteli bir hizmet anlayışında çalışmaktayız. Müşterilerimizin memnuniyeti bizler için çok önemlidir. Altındağ Demirdöküm servisi olarak sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için profesyonel ekipler ile çalışmaktayız. Yedek parça değişimini yaptığımızda parçalar garanti kapsamındadır.

Kış aylarında soğuk havada kombinizden herhangi bir sorun yaşamamanız için kombinizin bakım ve onarım işini iyi bilen bir teknik servise yaptırmanız gerekmektedir.rvisi olarak cihazlarınızın bakım, onarım ve tamirini yapmaktayız.

Kombilerinizin tam kapasite çalışması için Altındağ Demirdöküm Servisi ustalarına düzenli ve periyodik bakımınızı yaptırmanız gerekmektedir. Ayrıca kombinizin sağlığı içinde bakım yaptırmak çok önemlidir.

Kombiniz arızalandığında yedek parça temini yapılarak cihazın tamiri yapılabilmektedir. Müşterilerimizin tercih ettiği bütçede tamir işlemi yapılmaktadır. Altındağ Demirdöküm servisi sizlere yılın 365 hizmet vermekteyiz.

Altındağ Demirdöküm Klima Servisi

Yaz sıcaklarında ve kış soğuklarında bulunduğunuz ortamın ısısını ideal sıcaklığa getirebilmek için klimalara ihtiyaç vardır. İklim koşullarının sürekli olarak değiştiği durumlarda rahat bir nefes almanızı sağlar. Fakat sürekli olarak kullanılan bu cihazların Altındağ Demirdöküm servisi tarafından düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekmektedir. Klimalar ortamdaki pis kokuları ve tozları hapsederek havayı soğuturlar.

Bir süre sonra içinde mikroplar oluşmaya başlar. Bu nedenle yılda en az bir kez bakımlarının yapılması gerekmektedir. Konfor ararken hastalık sahibi olmamanız için bakımını yaptırmanız gerekmektedir. Altındağ demirdöküm servisi olarak alanında uzman kadromuz ile klimalarınızın bakım, onarım ve montajını özenle yapmaktayız.

Klimalarınızın montaj ve bakımını doğru bir şekilde yaptırırsanız daha sonra oluşabilecek problemlerden kurtulursunuz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir