Akdere Demirdöküm Servisi

 

33Akdere Demirdöküm Servisi başta Mamak bölgesi olmak üzere çevre mahalle ve ilçelere, hatta Ankara’nın her yerine servis hizmeti vermektedir.

Seçkin ve deneyimli personellerimiz her türlü arıza tamir ve montaj için hazır beklemektedir. Demirdöküm klima , şofben ve kombi gibi cihazlarınızı en etkili ve kalıcı şekilde onarım yapan ekiplerimiz sizlere 1 yıl garantimiz altında olduğunu belgeleyen evrak da vermektedir.

Bu sayede aynı parçanın arızalanması durmunda hiçbir ücret hatta servis ücreti bile ödemeden Akdere Demirdöküm Servisi isimli işletmemize tamirat yaptırabilirsiniz.7/24 ulaşıp kayıt oluşturabileceğiniz merkezimiz pazar günleri ve mesai saatleri dışında dahi hizmet vermektedir.

Arıza oluşan cihazları bilinçsiz, acemi ve tecrübesiz ellere teslim etmeyiniz. Unutmayınız ki bu durum cihazı ve sizi tehlikeye atar. Tamir ettirmeye çalıştığınız ürün deneyimsiz kişilerin elinde hiç kullanılamayacak duruma gelebilir.

Yaklaşık 20 yıldır sektörde başarılı işlere imza atmış Akdere Demirdöküm Servisi çalışanı personellerimiz personellerimiz bu güne kadar sizleri üzmeden , cihazınıza zarar vermeden ve en kalıcı şekilde tamiratınızı gerçekleştirerek sizlerin memnuniyetini kazanmışlardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir