Etlik Demirdöküm Servisi

33

Etlik demir döküm servisi alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla birlikte bölge ve semtlerinin yakın noktalarına demirdöküm markalı kombi montaj, arıza, onarım, bakım ve teknik servis hizmetlerinin 7/24 saat vermektedir.

Etlik demirdöküm servisi Türkiye ısıtma ve iklimlendirme pazarını önde gelen servis organizasyonlarından birisi haline gelmiştir. Yaygın hizmet ağı ile demirdöküm markalı kombi bakım ve onarım işlerini özel donanımlı servis teknikerleri ve teknik servis alanları ile birlikte hizmet vermeye büyük bir hızla devam etmektedir.

Etlik demirdöküm servisi olarak demirdöküm güvencesindeki yüksek hizmet kalitesinin yanı sıra müşteri memnuniyetine odaklı yetkili servislerine ulaşabilmeniz sadece bir telefon uzaklığınızdadır.

Ayrıca Etlik demirdöküm servisi olarak her marka klimalarınızın bakım onarım ve montajları da hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Beyaz eşyalarınızın bakım ve onarım işlerinde de bizlerden gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz.

Yani müşterilerimizin memnun edebilmek için marka ayırt etmeksizin bakım ve onarım işlerini yapmaktayız. Ayrıca demirdöküm markalı parçaların değişimleri sonrasında bir yıl garanti hizmeti de vermekteyiz. Bünyemizde çalışan elemanlarımız da son derece sevgi saygı çerçevesinde hizmeti vermektedir.

Kombi doğalgazla çalışan ısınmak, sıcak su ve ocakların yanması için kullanılan bir cihazdır. Isınmak için olan, sıcak su için olan, ocak için ayrı ayrı olabileceği gibi bütün bu ısınma işlemlerini birden yapan bir cihazda kullanılabilir. Merkezi sistem ya da bireysel olarak kullanılan kombiler vardır.

Etlik Demirdöküm servisi olarak bütün bu kombi çeşitlerinin servis işlemlerini yapmaktayız.Kombilerin temizliği bakımı tamiri çok dikkatli yapılmalıdır. Aksi halde olumsuz sonuçları olabilir.

Etlik Demirdöküm Servisi olarak bütün bu işlemleri profesyonel eğitimli personelimizle yapmaktayız. Kombilerinizin garanti kapsamındaki işlemleri firmamızda ücretsiz olarak yapılmaktadır. Bütün bakım onarım montaj işlemleri için bizi arayın yeter.

Etlik Demirdöküm Klima Servisi

Klimaların takılması öncesi alt yapısı, montajı, ilk kez çalıştırılması, yıllık bakımı, tamiri yapılmaktadır. Klimalarınızla ilgili her türlü sorununuz için 7/24 müşteri hizmetlerinden bize ulaşabilirsiniz. Klimalarınızın en az yılda bir kere bakımının yapılması filtresinin değiştirilmesi gerekir.

Bakımı yapılmayan klimalar işlevlerini tam anlamıyla gerçekleştirmezler. Filtresi değiştirilmeyen klimalar bulaşıcı hastalıkların yayılmasına neden olabilir. Bu yüzden filtrelerinin sık sık değiştirilmesi gerekir. Etlik demirdöküm servisi olarak çok uygun fiyata filtrelerinizi değiştirmekteyiz.

Servisimiz de bütün işlemler kısa sürede uygun fiyata yapılmaktadır. Bütün işlemlerimizde müşteri memnuniyetinin ilk görevimiz olduğunu bilerek bunun bilincinde çalışmaktayız. Klimanızla ilgili sorun yaşamamak için Etlik demirdöküm servisi olarak bizi arayın size bir telefon kadar yakınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir